Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Ez a nő maga is flúgos lehet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a nő maga is flúgos lehet?

Figyelt kérdés
Valami pár hónap párkapcsolat után, ami alatt a világnak kifelé végig azt mutatják hogy ők az álompár, és a legnagyobb szerelem az övék a világon, összeházasodnak, majd kb két hét után elválnak, és a nő azzal rakja tele a közösségi médiáját hogy milyen szörnyű bántalmazó kapcsoaltból "menekül" ki és pszichésen, lelkileg teljesen tönkre tette őt a volt párja.
2021. ápr. 12. 20:41
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Nem! Vannak ilyen nárcisztikus szenny alakok, akik a legelején álarcot hordanak, a legszebb álarcukat mutatják, aztán szépen lassan lekerül az álarc és a valódi személyiségük megmutatkozik. Akkor jobb menekülni! Tegye csak ki milyen a pasi, legalább nem fut bele annyi nő ilyen szörnyetegbe.
2021. ápr. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%
vagy csak nagyon magányos ?Ha azt mutatod ,hogy minden stimmel és mindenki elismerésére vágysz szerintem valami nagyon hiányzik az életéből ... más néven igen. Valószínűleg egy kicsit flúgos.
2021. ápr. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
41%
1. Persze, mert a celeb nők nem a hazúgságaikról híresek.. tele van nárcisztikus nőkkel a világ !
2021. ápr. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Meglehet hogy a hormonok nagy szerelmet adtak és vakon mentek bele.

Vagy akár az is megeshet, hogy tényleg bántalmazó kapcsolatban volt és megkövetelték tőle hogy mutassa boldognak magát.

Ismertem ilyet is olyat is, általában az első verzió, de ha bántalmazó, könnyen meglehet hogy a második.

2021. ápr. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem mindig a pasi a hülye meg a bántalmazó vannak pszichopata nők is. Normális nő nem megy hozzá valakihez pár hónap ismeretség után. Egy kapcsolat két emberen múlik és nem mindig a férfiak a rosszak, sőt.
2021. ápr. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én ismertem olyan párt, ahol a pasi MEGKÖVETELTE, hogy a csaj rakosgassa ki a cukiságokat. Nyilván nem így mondta, hanem "mi az, a zene amit kiraksz fontosabb nálam?" vagy "már nem is szeretsz, félsz megmutatni a világnak?" vagy "máshoz bezzeg tudsz kommentelni én meg nem érek neked semmit..."


Ilyenek.. a lány szakítani se mert vele, mert passzívagresszív volt, nem csinált semmi durvát, de mindig úgy viselkedett, mintha a "rossz lépéseivel" a csaj tönkretenné őt, ő meg ahogy beszélt, mintha ölni tudna, volt benne valami ideg. Szakítás előtti balhéban, ahol kiakadt, hogy a csaj biztos megcsalja(meg is csalta, de nem derült ki, csak sejtette) megrángatta és hozzányomta a falhoz, majd sírva fakadt és ölelte csókolta hogy szereti, majd dugtak, utána neten szakított a lány, mert élőben nem mert. Ki se mozdult a szülői házból, mert megjelent ott a srác hetekig random csokorral, vagy random qrvaanyázva. FEHÉR, diplomások.


Vannak ilyenek.

2021. ápr. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Mostanában már alig látok olyan szakítást vagy válást, ahol a nő utólag ne tolná be, hogy a férfi mekkora egy agresszív bántalmazó volt.

Én is jártam már így. Együtt voltunk, aztán egy dologban nem értettünk egyet, ő meg magában pufogott. Aztán közölte, hogy nem biztos az érzelmeiben. Elkezdett dumálgatni pár sráccal, én akkor még próbáltam folytatni a dolgot megértően. Végül közölte, hogy bocs, lett más. Összejött a sráccal, aki hirtelen atyaúristen lett, engem meg utólag elmondott minden bántalmazónak. Soha nem emeltem fel a hangom, meg sem ütöttem. Konkrétan egy másik exem is rám írt, hogy ez most mi, mert engem nem ilyennek ismert meg.

Na, aztán a srác kb. 1 hónapig csak használta és ő tényleg bántalmazó volt. Aztán kidobta a srác és a csaj meg próbálta visszasírni magát és hirtelen újra én lettem a világ legjobb pasija.


Az a helyzet, hogy egyre több nő szocializálódik úgy, hogy 0 felelősséget képes vállalni. Ez meg ezzel jár.

2021. ápr. 13. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Persze lehetne gondolhatni jóhiszeműen hogy tényleg áldozat volt, csak eleve egy ilyen zavaros nőszemély, szóval ez annyira tipikusa rá vall, hogy ilyenekbe keveredik...
2021. ápr. 13. 11:47
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen, általában a zavarosak kerülnek bántalmazókhoz. Nem biztos, hogy a nő szent, sőt, az barátnőm is csalta a bántalmazó pasiját, sunyiban költötte a pénzét(pénzüket, mert beadta a közösbe a fizetését ő is, csak a pasi egyedül kontrollálta, mire mennyit költhetnek), ott kellett dugdosni az új felsőt, amit megvett magának, mert a pasija nem engedte meg..


Szóval igen, a szrkavarók hamarabb kerülnek bántalmazókhoz, mint az egyenes emberek, na meg persze az irányítható kétségbeesett rászorulók is.

2021. ápr. 13. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!