Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Izzadtan is vonzónak tartod a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Izzadtan is vonzónak tartod a párod?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 12. 21:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
32%
hát amelyiken vakolat van az rúsnya dögé válik ahogyan lemállik az izzadtságtól az alapozó ..
2021. ápr. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%
Már rég nincs párom, de a volt férjemnek őrjítően jó illata volt izzadtan is.
2021. ápr. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
92%

Igen. Imádom az illatát. Ha este hazajön jobb illata van mint fürdés után.

Persze nem több napos izzadsàgra gondolok. És nem koszos a munkàja.

2021. ápr. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén szólva igen, viszont az orális szexet nem szívesen csinálom így, persze szeremben bevállal mindent az ember, férfiként mondom ezt, ilyen esetekben nem gáz a visszautasítás szerintem.
2021. ápr. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
90%

Én nem. Vagy elfogadom olyan alapon hogy ffi és megesik néha, vagy irritál.

Nem arrol van szo hogy a mesterséges illazokra gerjednék, de izzadtsággal nekem pozitiv elmenyem még nem volt.


(Vagy ugy várt engem magához, hogy le se furdott és vagy máson fürdés után csapott meg.., vagy olyan is volt hogy átolelt a barátom és az ém bőröm lett olyan..meg stb. Olyanban mint a filmekben hogy az izmos kertészsrác bejönne a tűző naprol es felvágna az asztalra még nem volt részem, azaz ilyenekrol meg nem tudok nyilatkozni. De a filmekben ugy néz ki jo lehet izzadtan is pedig egy pasi :))

2021. ápr. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
92%
Imádom férjem természetes testszagát, mikor enyhén meg van izzadva akkor is. Bár több évtizedes házasságunk alatt még nem sok lehetőségem volt élvezni, mert annyira nem izzadékony. Pedig nem egy vékony alkat.
2021. ápr. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Igen, sőt, csak akkor igazán. De fordítva is. Igaz, idáig csak két párkapcsolatom volt, de mindkettőben ezt tapasztaltam. Most jön majd a harmadik kapcsi. Hát remélem itt is meg lesz.
2021. ápr. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
67%
nekem valahogyan a férfi öltözőkben a jó illat inkább erős puma szagra hasonlított, nem tudom egyes nők mit éreznek, de ha izzadt nő van mellettem az büdös hiába ápolt meg dezodor, az izzadtság ha bele ivódik a ruházatba annak szaga van utána a test is beszívja... pfij
2021. ápr. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
#6. Most nőről van szó, vagy férfről? Döntsd el légyszi.
2021. ápr. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

8. bocsánat.

9.voltam.

2021. ápr. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!