Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Együttélés esetén heti 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együttélés esetén heti 1 alkalom, amikor elmegy inni a haverjaival (és néha ott is alszik), sok?

Figyelt kérdés

Sokszor szokott hívni, de jelezte, hogy szüksége lenne ilyen fiús estékre is néha. Ez heti 1 alkalmat jelent kb. Hétköznap minden estét velem tölt, hétvégén pedig a másik napon elszoktunk menni kettesben is valamerre.

Van mikor csak pár órás sörözgetés van, de van amikor ott is alszik, mert nem akar piásan taxizni haza hajnalban.


2021. ápr. 13. 10:11
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
48%
Persze, hogy belefér. Sőt, szerintem ez az egészséges.
2021. ápr. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
37%
Minek vagy alkesszal?
2021. ápr. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Tudtommal az nem alkoholista, aki heti 1x elmegy a barátaival összeülni és isznak. Hétközben sosem szokott, munkája rovására nem megy, ha kimarad pár hét, egyáltalán nem hiányzik neki.


Minek mondasz hülyeségeket?

2021. ápr. 13. 10:23
 4/22 anonim ***** válasza:
84%
Nekem az lenne sok, hogy heti szinten piál, emellett olyan is előfordul, hogy állítólag a részegsége miatt képtelen hazajönni. Nyilván akit nem zavar, hogy egy piással van együtt, annak belefér.
2021. ápr. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
85%

3.-ra, a kérdezőnek.


Aha... >:)

2021. ápr. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
88%
Én csak azt nem értem, mikor feltesz valaki egy kérdést, hogy xy dolog mennyire tolerálható, mennyire normális, nyilván, mert őt magát is zavarja. Különöben ki sem írná a kérdést. Aztán mikor nem a szája íze szerinti válaszokat kap, akkor vehemensen védi azt, akire panaszkodik. Ennek mi értelme van?
2021. ápr. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
38%
Honnan veszitek, hogy talajrészegre issza magát minden hétvégén? Ti nem szoktatok a barátaitokkal meginni egy-két pohár bort, vagy egy korsó sört? Ja, ezek szerint itt sokaknak nincsenek barátai.
2021. ápr. 13. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Cseppet sem védtem senkit, de az alkoholista nem azt jelenti, hogy heti 1x iszik. Az alkoholista függőre utal, aki napi rendszerességgel fogyaszt és ez rámehet munkára, magánéletre.

Nem azért tettem fel a kérdést, mert megbírkózhatatlan probléma és rettentően zavar, hanem mert kíváncsi voltam más nézőpontokra is, hogy kinél mennyi férne bele. Nem az érdekelt, hogy ki milyen jelzővel illeti a párom, mert a személyeskedésnek itt helye nincs, szerintem.


Emellett nem a részegsége miatt nem tud hazajönni, hanem mert eleve kijárási tilalom van 10 és 5 között, ezért egyszerűbb, ha ott alszik, plusz én se örülnék, ha még ittasan jönne haza, inkább aludja ki magát és délután töltsünk együtt minőségi időt.

2021. ápr. 13. 10:32
 9/22 anonim ***** válasza:
64%
7 Miért, a barátokkal csak piálni lehet? Sajnállak, ha ezt komolyan gondolod. A kedves kérdező írta, hogy van, hogy annyira leissza magát a párja, hogy nem tud hazamennim
2021. ápr. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
De egyébként ennyi alapján én is alkoholista vagyok, mert mikor párom elmegy, szinte mindig áthívom a legjobb barátnőimet és van, hogy fejenként fél üveg bort megiszunk egy ilyen estén. Hú meg ha, megyek is AA gyűlésre.
2021. ápr. 13. 10:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!