Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek mennyi idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi idő után lehet először szellenteni párkapcsolatban a másik előtt?

Figyelt kérdés

Nálatok mikor történt először és kivel? Szerintetek kinek (fiú, lány) kell először? Amikor megtörtént milyen reakció volt? Esetleg el tudjátok képzelni, hogy egyik fél csinálja a másik előtt, a másik viszont nem?

Írjátok a neveteket és korotokat is légyszi, illetve ha párkapcsolatban vagytok azt is, hogy mióta. Köszönöm a válaszokat!

21/F



2018. jún. 16. 12:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
54%
Veletlen baleset megeshet, de direkt soha.
2018. jún. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
58%

Soha idotol kezdve. A veletlennel semmi gond nincs, de direkt undorito proli szokas. Volt egy baratom meg jo par evvel ezelott, aki azt hitte, hogy ez a kenyelem es a biztonsagos megszokas jele... en meg titkon elhanytam magam tole, es ez is hozzasegitett, hogy rovid idon belul kiabranduljak belole es kiadjam az utjat. Szellentgessen tovabb valami prolinak.

Parommal szerencsere ilyesmi szoba sem johet, evekkel kesobb is kepesek vagyunk kulturaltan viselkedni es megoldani a szuksegleteinket ugy, hogy kozben a masiknak ne forduljon fel a gyomra.

2018. jún. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
89%
Barmikor lehet, de ha mindennapos meg viccet csinalnak belole, meg versenyt az mar inkabb ciki.
2018. jún. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon kell neki akkor elengedi, jobb mintha szélgörcsöt kapna. Én nem szellentettem előtte soha, nem úgy neveltek, nálunk a véletlen eregetés miatt is csúnyán néztek a szüleink.

8 hónapja vagyunk együtt. 21L

2018. jún. 16. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
29%

2

Gondolom te is az a típus vagy aki halkan kiröpteti de ha a másik mer egy hangosat durrantani fel vagy háborodva.

Had gratuláljak :D


Amúgy nem szokásom de ahogy gondolom senki nem jár ki az erkélyre fingadozni mikor egyedül van a lakásban együttélés alatt sem fogja ezt megtenni minden alkalommal.

2018. jún. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
74%

Velem (23/l) és már egy hónap után. Egyszer elcsesztem a hasam a vacsival és teljesen felpuffadtam, egész éjjel szenvedtem és kicsúszott... Vagy nem hallotta vagy úgy csinált. Egy másik esetben közvetlen análszex után nem tudtam tartani, ölében voltam és nagyon nevettem, akkor tuti, hogy észrevette, de nem vett róla tudomást. Jobb így szerintem, hogy nincs reakció. Azután kicsivel vele is megtörtént én se reagáltam.

Szerintem ha az ember tudja inkább intézze el privátban wc-n, de néha kicsúszik akkor sem kell belőle ügyet csinálni.

2018. jún. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
85%

Mi 2 eve vagyunk egyutt de ez nem tema. Sot jot rohogunk rajta. Persze olyat nem csinalunk hogy direkt a masik orra ala de minek rejtegessuk :D

Egy lakasban elunk amugy is.

2018. jún. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
57%
Érdemes megvárni, amíg a bab teljesen végighalad az emésztőrendszeren, hogy gázok képződhessenek, máskülönben könnyen barna macis lehet a gatya, ha erőlködni kéne a kipréseléshez. 😀 30F
2018. jún. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
78%
5-os azert mert te magadbol indulsz ki, meg nem mindenki olyan proli mint te :D.
2018. jún. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
52%

9

Igen tudom.Csak a prolik finganak.

A kultúráltak meg belefinganak a vécébe és lehúzzák.

2018. jún. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!