Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » A férfiaknak mit kell megtenni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiaknak mit kell megtenniük egy kapcsolatért? És a nőknek szintén mit kell megtenniük egy kapcsolatért?

Figyelt kérdés
Először a sima járásban. Aztán házasságban.
2021. ápr. 14. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét nemnek ugyanazt: szerelem, tisztelet, vonzódás, odafigyelés a másikra, kompromisszum készség.

Ezen kívül meg, amiben megegyeznek. Megegyezésen alapul a hűség, házi munka, pénzkeresés, gyerekvállalás, gyerek nevelése stb.

2021. ápr. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Férfi: jó egzisztencia, jó külső


Nő: jó külső

2021. ápr. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
71%
#2 Elég gyász rád nézve, ha neked elég egy szép, buta nő. Szerencsére vannak igényes, intelligens férfiak is, akik ugyanezt értékelik egy nőben. De ők vannak kevesen. Ez pedig a férfiak szégyene.
2021. ápr. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdeztem, mert mindig nekem kell írnom (vagy kellett, mivel nem járok már egyikkel sem) a barátnőmnek. Egyiknél ez volt: ha én nem írok, akkor napokig kihal a chat.

A másiknál: ha írogattunk vele, aztán kicsit játszok, tanulok, vagy elmegyek valahova és rá 1 óra múlva azt látom, hogy mire várok és miért nem írok neki.

Persze arra várok/vártam, hogy valamit ő is írjon már.. jóreggelt üzit mindig kapott tőlem, egyszer egyik nap kihagytam mert áramszünet volt, később amikor visszajött az áram, az első üzenet belecsípett a szemembe: miért nem írtál Jó reggelt üzenetet?

Már azt kezdtem hinni, hogy nekünk férfiaknak el kell kényeztetni a lányokat. 20 éves vagyok, mind a 2 lány idősebb volt nálam 1-2 évvel.

Én mindig elutaztam az egyikét több száz 100km-ert csak hogy vele lehessek, kapu elé se jött ki a lány, csak a tesója vagy anyja. Bementem hozzá, csak integetett de nem ölelt át, nem mondta hogy végre itt vagy stb. nem is ez a legnagyobb gondom az egésszel.

2021. ápr. 14. 14:58
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Akkor most két lány alapján akarsz általánosítani? Ne tedd. Ha igazán érdekled, ő is keresni fog, illetve erre fel lehet hívni a figyelmét, hogy nem fogod teperősnek tartani egy kapcsolatban ha ő is ír. Sok lányba belenevelik ezt a "ne add magad könnyen", "keressen a férfi ha akar valamit" dumát, de nyugtasd meg, hogy te az egyenlőség híve vagy és keressen nyugodtan mert nem fogod mindig te keresni.

Neked kell kijelölni a saját határaidat, nem becsicskulni bárkinek.

2021. ápr. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
63%
Mindkét fél részéről; nincs telefonbuzerálás.nincs chatelés, netes böngészés, tévécsodálás. Egymásra figyelünk, amikor együtt vagyunk.
2021. ápr. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De távkapcsolatban voltam mindkettővel. Az egyikkel nem is találkoztam még.
2021. ápr. 14. 16:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Nyilván nem vagy az önbecsülés fellegeiben, ha ez egyáltalán felmerül kérdésként. Így olyanokkal állsz szóba, akiknek szintén sérült az önértékelésük, ezért az kell ahhoz, hogy valakinek érezzék magukat, hogy a másik írogat állandóan, ők meg kimutatják, hogy ők az úrnők és csússzál előttük térden. Állítsd helyre az önbecsülésed és rögtön tudni fogod, hogy hol vannak a határaid, mit várhat el a másik. Az teljesen normális, hogy van aki nem csüng állandóan a telefonján, hanem a valós életben is van élete, így nem ír percenként cseten. Ha ezt a másik nem tudja elfogadni - intő jel!
2021. ápr. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!