Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A nőknek a szexhez, a férfiakn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek a szexhez, a férfiaknak a szerelembe eséshez van időre szükségük?

Figyelt kérdés

2019. nov. 6. 20:32
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ennek semmi köze az ember neméhez. Van aki első látásra szerelmes lesz, van akinek időbe telik. Van aki az első találkozásnál készen áll a szexre, másnak kell pár randi és némi kötődés.

Igazából azok a férfiak akiket én ismerek sokkal szerelmesebb típusok mint a legtöbb női ismerősöm.

2019. nov. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
A nőknek sokkal több idő kell ahhoz, hogy szerelmes legyen
2019. nov. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Utolsót cáfolom, én két másodperc alatt leszek szerelmes, akkor viszont 10 évre. tehát elég ritkán követek el ilyen hülyeséget, de azt tartósan.

Férfiak nem tudom, mennyire hajlamosak az első látásra szerelemre, belém első látásra sose szeretett belém senki, de lehet, hogy csak nem vagyok elég dekoratív.

2019. nov. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyéntől függ. Én nehezen leszek szerelmesek, hónapok kellenek, de a férjemmel pl 2 óra ismeretség után lefeküdtem, annyira kívántuk egymást.
2019. nov. 7. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!