Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Honnan tudtátok, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudtátok, hogy a párotok az "igazi"?

Figyelt kérdés
Főleg arra gondolok amikor volt több mélypont is, de mégis együtt maradtál vele és nem bántad meg.

2021. ápr. 14. 19:12
1 2
 1/13 Hellmano ***** válasza:
68%
Hozzáértem és mondom basszus ez nem guminő ez igazi és ennyi :)
2021. ápr. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Amikor a mèlypontok és a hülyeségeim ellenère is szeretett, amikor a legnehezebb pillanatokban is támogatott. Amikor láttam ,hogy bármit megtenne èrtem :)
2021. ápr. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%
Nem hiszek az igaziban. Tiniként még éreztem valakinél azt, azóta azért kinőttem a dologból.
2021. ápr. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
Amikor rájöttem arra, hogy ha néha nem ugyanakkora lánggal szeretem és rajongok érte, mert néha épp olyan időszakom van, attól még tudom, hogy pár nap és visszajön a láng. Másnál ilyen sosem volt. Ott ha elmúlt a láng, már nem jött vissza :D
2021. ápr. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
49%

Ahol ilyen mélypontok vannak az elején, az nem lesz jó, hosszú távon nem működik.

Igazi meg csak a mesében van.

2021. ápr. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%
Mondjuk attól függ, ki mit ért mélypont alatt.
2021. ápr. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
92%

Mi eleve az én mélypontomban ismerkedtünk meg. Amikor már a saját családom is tojt le, akkor ő "hozott vissza az életbe". Innen indultunk. Azóta meg nem volt mélypontunk. Mindent meg tudunk beszélni, a döntések közösek. Azt nem tudom, hogy ő-e az igazi. Pláne, hogy nem hiszek ebben, másrészt meg ezt egyedül csak az idő igazolhatja.

Azt tudom, hogy vele működik a legjobban a kapcsolatom. Érzek egy pluszt, ami eddig mindig hiányzott az előző kapcsolataimból. A többi kiderül.

2021. ápr. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
83%
Abból, hogy egy nehéz időszakomban - kettőnk nehéz időszakában - is mellettem állt, nem futott el, mint ahogy azt talán más férfi tette volna egy friss kapcsolatban.
2021. ápr. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%
Ha az igazival összehoz a sors, akkor nem merül fel benned az a kérdés, hogy ő e az igazi. Nincs tépelődés, egyszerűen csak tudod.
2021. ápr. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%
Nem igazán volt mélypont. Mármint párkapcsolati mélypont. Az életünkben meg akadtak, és akkor sem egymás szidalmazása meg felelősséghárítás ment, hanem mindenféle különösebb erőfeszítés nélkül egyszerűen csak egymás mellé álltunk és partnerként küzdöttük le ezeket a nehézségeket. Mindig hallani arról, hogy egy párkapcsolatért tenni kell, mert az mekkora munka és mittudomén... Hát nem tudom, nekünk természetünkből adódik az egész a kezdetek óta. Minden olyan magától értetődő vele és olyan egyszerű, tiszta. Nem volt soha egy másodpercig sem kérdés, hogy mit akar ő tőlem, hogy én mit akarok tőle, semmi bizonytalankodás. Egyszerűen csak tudtuk. Szerintem így ezekből összeségében éreztem azt, hogy ő az igazi. Mondjuk én nem is vagyok olyan cinikus, hogy ne higgyek az igazi létezésében, szóval nekem ez így könnyű :D
2021. ápr. 14. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!