Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Jogosan vagyok kiakadva a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok kiakadva a páromra?

Figyelt kérdés

Rendet raktam a ruhásszekrényemben, kiválogattam azokat a ruhákat, amiket már nem hordok, meg elpakoltam a téli, nagyon meleg ruhadarabokat, amik nem fognak kelleni egy ideig. Külön zsákba tettem azokat, amik még hordhatók, de vagy kihíztam, vagy már nem az én stílusom, és megkértem a páromat, ha vasárnap megy a szüleihez, vigye el a ruhagyűjtőbe. Kihangsúlyoztam, a szájába rágtam, hogy az AJTÓ MELLETT van a zsák, mert volt egy másik zsák is, abba a téli ruháim voltak, amiket még nem pakoltam el, mert nem volt hely neki. Azt oda raktam az szekrény mellé. Erre ma megyek haza, és látom, hogy a rossz zsákot vitte el, azokat, amibe a téli ruháim voltak, és még jók voltak, teljesen kiborultam. Elkezdtem kiabálni vele, hogy hogy lehet ilyen értetlen?? Azt mondta, azt hitte a szekrény ajtó mellett értem, a másikat észre se vette, mert ahogy kinyitotta az ajtót, nem látszott. Majdnem még, hogy én voltam a hibás... Ennél jobban nem tudom a szájába rágni, nem azt mondtam, hogy a szekrény melletti zsákot vigye el, hanem az ajtó mellett van, azt mondtam.

Jogos, hogy kiakadtam? Ennyit se lehet rábízni?

L/25


2021. ápr. 18. 18:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
65%

Inkabb teljesen felesleges.

En megkertem volna hogy hivja fel a szuleit nehogy elvigyék a ruhagyujtobe. Vagy a ruhagyujtobe kikuldtem volna hogy hozza vissza.


A balhénak meg semmi ertelme

2021. ápr. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
56%

Nem annyira jogos. Lehet tényleg elnézte Zsák ez is meg ez is.

Máskor jelöld meg vagy feliratozd.

2021. ápr. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Jogos is meg nem is. Tehettél volna "Marad" "Megy" cetliket a zsákokra. Főleg ha két egyforma zsák volt és mindkettő ajtó mellett volt.
2021. ápr. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Én is kiakadtam volna, viszont ilyesmire számítani kell, mert minden ember figyelmetlen néha. Tanulj ebből, teljesen egyértelműen kell mindent csinálni, különben ilyen helyzetek lesznek sajnos.
2021. ápr. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben azt tettem volna, hogy amelyiket vinni kell, azt kiraktam volna a szobából (vagy nem egymás mellé raktam volna).

Az én párom nagyon feledékeny, szóval gondosan ügyelnem kell arra, hogy biztosan emlékezzen arra amit kértem tőle. Én sose csináltam ebből problémát, mert tudom milyen.

Legközelebb számíts arra, hogy lesz ilyen, és a lehető legjobban próbáld ezt kiküszöbölni, akkor nem lesz belőle probléma.

Mivel alapból féltem volna, hogy rossz zsákot visz el, én nem egymás mellé raktam volna, vagy ha mégis, akkor ráírtam volna melyik a téli ruha, ami marad.


Megértem miért vagy dühös, de ezzel már nem lehet mit csinálni, arra kell gondolni, hogy legközelebb ne legyen ilyen.

2021. ápr. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Egyértelműen elmondtam neki, hogy az ajtó melletti zsák az. Mondta is, hogy oké, csak gondolom máshol járt az esze, mert a haverjaival játszott. Feltételeztem, hogy ennyi kis információt meg tud jegyezni, direkt nem említettem neki a másik zsákot, nehogy bekeverjek neki.


Nem egymás mellett volt a két zsák, az egyik közvetlenül az ajtó mellett volt, a másik az ajtóval merőlegesen lévő falnál lévő ruhásszekrény mellett.


És azt mondta, jövő télig még van időm új felsőket venni. Szerinte ez nagyon vicces... Nem tudom ő mit szólna, ha én kidobálnám az ő teljesen jó ruháit...

2021. ápr. 18. 18:50
 7/15 anonim ***** válasza:
55%
Mindenki hibázik, gondolom már veled is előfordult.
2021. ápr. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
66%

Te ertetted, mire gondolsz, o viszont nem. Hasonlo helyzetben te is igy tettel volna. Ha vilagosan megmutatod, hogy ket zsak is van, nagyon nem mindegy, melyiket viszi el, megertette volna.

Szar ugy, de inkabb te nem lattal ki a te fejedbol, hogy amit te tudsz, azt o nem.

2021. ápr. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
61%
Máskor írd rá a zsákra, hogy mehet és marad.. Ez a te hibád is..
2021. ápr. 18. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
51%
Férfiak mind ilyen bénák.
2021. ápr. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!