Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Jogosan vagyok kiakadva a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan vagyok kiakadva a páromra?

Figyelt kérdés

Rendet raktam a ruhásszekrényemben, kiválogattam azokat a ruhákat, amiket már nem hordok, meg elpakoltam a téli, nagyon meleg ruhadarabokat, amik nem fognak kelleni egy ideig. Külön zsákba tettem azokat, amik még hordhatók, de vagy kihíztam, vagy már nem az én stílusom, és megkértem a páromat, ha vasárnap megy a szüleihez, vigye el a ruhagyűjtőbe. Kihangsúlyoztam, a szájába rágtam, hogy az AJTÓ MELLETT van a zsák, mert volt egy másik zsák is, abba a téli ruháim voltak, amiket még nem pakoltam el, mert nem volt hely neki. Azt oda raktam az szekrény mellé. Erre ma megyek haza, és látom, hogy a rossz zsákot vitte el, azokat, amibe a téli ruháim voltak, és még jók voltak, teljesen kiborultam. Elkezdtem kiabálni vele, hogy hogy lehet ilyen értetlen?? Azt mondta, azt hitte a szekrény ajtó mellett értem, a másikat észre se vette, mert ahogy kinyitotta az ajtót, nem látszott. Majdnem még, hogy én voltam a hibás... Ennél jobban nem tudom a szájába rágni, nem azt mondtam, hogy a szekrény melletti zsákot vigye el, hanem az ajtó mellett van, azt mondtam.

Jogos, hogy kiakadtam? Ennyit se lehet rábízni?

L/25


2021. ápr. 18. 18:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
68%

Ha nem tudta, hogy 2 zsák van, akkor szerintem jogosan gondolhatta, hogy azt kell vinnie. Azt látta, a másikat nem.

Én ezen nem veszekednék, mert én nem voltam egyértelmű. Nem örülnék, de egy zsák ruha nem éri meg a vitát és azt, hogy bűntudatot keltek benne.

2021. ápr. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
62%
Mindketten hibáztatok. Ő nem kapott elég pontos instrukciókat, nem jó zsákot vitt, te összekeverted a két zsákkal, nem maradt téli ruhád, ennyi. Szomorú, de majd tanultok belőle mindketten és megszokod hogy kell a férfiakkal kommunikálni. Neki zsák, zsák... Egyet meglátott, felkapta, vitte, küldetés teljesítve.
2021. ápr. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
84%

abszolut nincs igazad.


Elcseszted a kommunikaciot es most ra haragszol, ahelyett, hogy magadba neznel es javitanal magadon

2021. ápr. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
76%

Ez a TE sarad, hiába próbálod szerencsétlen pasasra kenni.


Érdekes, nálunk ilyen nem fordulhatna elő, mert amit ki kell vinni (és nem klasszikus szemét), arra ráírom sárga cetlivel.

Vagy amit nem kell kivinni, azt elteszem egy tök más szobába, nem pedig kvázi a másik mellé.

2021. ápr. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
31%
Mellesleg TE is elvihetted volna a ruhagyűjtőbe ;)
2021. ápr. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!