Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Lehet valaki egyszerre a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet valaki egyszerre a legjobb barátod és a partnered is?

Figyelt kérdés

A legjobb barátom (22/L)több mint 1 éve együtt van egy sráccal, akivel korábban a legjobb barátok voltak, de a srác szerelmet vallott. A lányban is emiatt kialakult egyfajta kötődés/érzelem a srác felé, és szeretik egymást.

Nem lehetek a legjobb barátja a lánynak Én, mert a srác az, ezt meg is mondta (nyilván kedvesen). Ez rendjén is van, nincs bennem féltékenység. Ez viszont egy valid dolog szerintetek, hogy a legjobb barát a párod is, vagy meglapulhat valami pszichológiai tényező a háttérben, amiről esetleg Ők nem tudnak?



2021. ápr. 27. 10:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nincs elméleti akadálya ilyesminek (mondjuk elég egyenlőtlen tud lenni az érzelmek alakulása, amikor hosszan tartó barátság alakul át kapcsolattá).

de ha összejöttem valakivel, akkor ő onnantól nem a barátom, hanem a párom, szóval a "legjobb barát" státuszt (már ha van ilyen) ez esetben valaki más örökli

2021. ápr. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi 14 évesen ismerkedtünk meg, 18 éves korunkig barátok voltunk. Aztán összejöttünk, ennek lassan 4 éve.

Bár nekem a legjobb barátom egy lány, akinek a barátja meg a párom legjobb barátja :) szóval itt ez a felállás.

22L

2021. ápr. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
72%
Én a legjobb barátaimnak mindig tudom őszintén mondani pl azt a gondolatot, hogy "Ott az a jó nő, hú de megdugnám.". Akinek ezt nem tudom mondani bármiféle félelem nélkül, hogy megsértődik majd, az nem a legjobb barátom.
2021. ápr. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%
#3 megnézném, hogy működne ez a szűrő, ha az a bizonyos jó nő a barátod párja, testvére vagy anyja
2021. ápr. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem persze van ilyen. De ez nem jelenti azt (az én olvasatomban) hogy a te legjobb barátod nem leget egyszerre a te és a parja legjobb baratja is.


Egyszerűen csak nem ugyanaz a kettő. Most is bele lehet abba kötni hogy "de csak egy legjobb van" de szerintem ez egy óvodás hozzáállás. Ha a barátságotok nem valtozik akkor mit valtoztat a parja?


Ő a fiú legjobb barátja te meg a lány (?- nem írtad de feltételezem) legjobb barátja. Nem ugyanaz a kettő.


Nekem a legjobb barátnőm olyan szinte mint a köldökzsinórom:D szinte mindent tudunk egymásról, mindent el tudok neki mondani, tudjuk a másik mire gondol anélkül hogy kimondanank de mivel heterok vagyunk és a férfiakat kedveljük nyilvan ez ennyi:D


De nem gondolnam ha lenne egy párom, vagy neki, megvaltozna a baratsagunk.


Szerintem az a jó ha az ember helyet tud adni több embernek is, nem kell "kiszortúrozni" az embereket. En így gondolom:)

2021. ápr. 27. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kiszortírozni*
2021. ápr. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%
4. Van annyi eszem (nem kell sok hozzá), hogy ilyet ne mondjon az ember. Arról beszélek, amikor az utcán sétáltok pl férfiként a legjobb barátoddal, megláttok egy jó nőt, aztán utána mondjátok egymásnak, hogy "Hű, de megdugnám.". Hiszen erre gondoltatok és jól esik kimondani ezt olyankor valakinek. Tudod, hogy nem kell titkolózni, hazudni, megjátszani magát az embernek.
2021. ápr. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a párom a legjobb barátom is, és számomra ez egy életreszólóra tervezett kapcsolatban alapfeltétel is. Ő ismer a legjobban, vele beszélek meg mindent, szeretek vele időt tölteni.

Nem barátságból indult egyébként, egyszerűen csak az akkori legjobb barátaimtól eltávolodtam azóta, és így vele lett a legszorosabb a kapcsolatom. Ettől függetlenül természetesen lehetne rajta kívül is legjobb barátom, ha lenne másik hozzám igazán közel álló ember, akkor őt hívnám annak.

2021. ápr. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Fehér Barbara Kyoko ***** válasza:
100%
Nekem minden kapcsolatom szoros barátságból alakult ki, és el se tudnék képzelni pl olyat, hogy meglátom és paff, beleszeretek. Nekem kevés a jó külső, persze egy jó kisugárzás alap, de ha nem fog meg belülről is az illető, esély sincs, hogy szerelmes legyek belé. A szerelem pedig alapfeltétele a nemi életnek, és a kapcsolatnak is nekem. Persze nem vagyunk egyformák, sokféle ember él a bolygón, és ez így helyes.😄☺️
2021. ápr. 28. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges. Sokan képesek rá.
2021. ápr. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!