Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Működhet, hogy a párommal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet, hogy a párommal a saját albérlőim legyünk?

Figyelt kérdés
Úgy tudja, hogy bérelem a lakást, de igazából az enyém. Ha hozzám költözik, akkor felezzük a rezsit és az albérleti díjat, ami nincs, tehát a felét csak simán kifizetné nekem. Megoldható ez anélkül, hogy kiderüljön?

2021. ápr. 27. 14:11
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

Jogilag nem, de csak rezsiért úgy lakik benne, mintha az övé lenne.

Mekkora az esély rá, hogy lekéri? Szoktak ilyet csinálni?

2021. ápr. 27. 14:25
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért a párod? Te kit nevezel egyáltalán párodnak? Valami nagy zavar lehet, megspékelve azzal, hogy hazugsággal akarod fent tartani a kapcsolatod. Márha ezt lehet kapcsolatnak nevezni. ... :/
2021. ápr. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
Plusza a lqkcímbejelentőjét a tulajnak kell ám aláírniaa.
2021. ápr. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
96%
Nyilván rezsit fizessen, akár kettőtökét. Le lehet ülni normálisan és elmondani neki, hogyan gondolkozol erről. Nem tabu. De eeez, amit most itt írsz, még viccnek is szr. Szerintem szakíts vele, és kezdj el magadon dolgozni. :// Előző voltam.
2021. ápr. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%

Azzal akitől sajnálod, hogy csak a rezsi feléért lakjon veled, inkább ne költözz össze.

Amúgy meg ha nem hülye, akkor ki fog derülni. Egyrészt ha én odaköltöznék valakihez úgy, hogy ő albérletben lakik, ragaszkodnék hozzá, hogy én is belekerüljek a szerződésbe, ne lehessen csak úgy kitenni egyik napról a másikra csak azért, mert mondjuk összevesztünk. Meg amúgy is, nem fizetek úgy, hogy jogilag ott se lakom. A másik, elég gyanús lenne, hogy soha nem találkozom a főbérlővel, csak minden rajtad keresztül történne.

2021. ápr. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%

#11

Igen, szoktak, főleg, hogy évente 2 tulajdoni lap lekérése ingyenes.

2021. ápr. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
Remélem te is úgy reklámoztad magad mikor ismerkedtetek, hogy kedves-aranyos-rendes férfi vagy:D
2021. ápr. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
4%

Az összeköltözés első szakaszában teljesen logikus, ha elkéred a "bérleti díj" és a rezsi felét... De mindenképp el kell mondanod neki az igazságot! Persze, majd ha komolyodik a helyzet köztetek, (közös jövő, gyerek, közös kassza)akkor meg már fölösleges...

A párom lánya most van pont ebben a dilemmában, annyi eltéréssel, hogy az övé a lakás...

2021. ápr. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó (14:51-es), ki határozza meg hogy mennyi a bérleti díj? Az illetőnek ilyenkor párja van vagy bérlője? Szemberöhögnék bárkit, aki ilyennel előállna. Ez a kapcsolat meggyalázása. Ha még nem készek az összeköltözésre, akkor ne tegyék. De ilyen "kegyelemottlétxforintért" nem kéne senkitől. Gondolom ilyen mentalitással éreztetve lenne az emberrel, hogy ez nem az ő háza, még akkor sem ha fizet... No comment. Nem arról szól szerintem egy kapcsolat, hogy ki mit tett le azt asztalra, hanem hogy milyen a hozzáállása az élethez, a párjához. Komolyan, akkor ő meg egy-egy alkalommal fizessen a párjának a szexért, ha ő kielégült, a nő meg nem. XD xD xD
2021. ápr. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%

"Persze, majd ha komolyodik a helyzet köztetek, (közös jövő, gyerek, közös kassza)akkor meg már fölösleges..."


Ha már lesz közös gyerek, akkor nem kell a nőtől bérleti díjat kérni? milyen nagylelkűek vagytok...

2021. ápr. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!