Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Működhet, hogy a párommal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet, hogy a párommal a saját albérlőim legyünk?

Figyelt kérdés
Úgy tudja, hogy bérelem a lakást, de igazából az enyém. Ha hozzám költözik, akkor felezzük a rezsit és az albérleti díjat, ami nincs, tehát a felét csak simán kifizetné nekem. Megoldható ez anélkül, hogy kiderüljön?

2021. ápr. 27. 14:11
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
Az én barátom is az én lakásomban lakik. Ő fizeti a rezsit, én a közös költséget. Ő ragaszkodott ehhez a felálláshoz, a közös költség nyilván kevesebb. Így is kellemetlenül érzem magam, hogy ő többet fizet, pofám nem lenne még többet kérni tőle és lehúzni, azzal a címszóval, hogy de ez az én lakásom. A párom, szeretem, nem akarok rajta hasznot húzni.
2021. ápr. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk nem fizetnék készpénzben bérleti díjat. Most is utalom és ezen nem változtatnék. Valami kamu számlaszámot adnál? Valami haverodét vagy rokonodét?
2021. ápr. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
91%
Mekkora egy gyökér vagy kedves kérdező 🤦‍♂️
2021. ápr. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
72%

Add ki a lakasod es vegyel ki egy alberletet

igy elvileg nem hazudsz csak nem mondasz el mindent:P

2021. ápr. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező, hányinger vagy:(
2021. ápr. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
30%

A 18-as vagyok, az utánam szólóknak írom :

Szóval a párom lánya összespórolt nagy nehezen egy önerőt..fölvett tizenvalahány millió kölcsönt...nemsokára beköltözik..fizetni fogja a törlesztőt(kb85e, és első évben a vagyonszerzési illetéket 12 részletben kb75e) a fiúja aki eddig albérletben élt, csak úgy költözzön oda ? Igenis fizessen egy korrekt díjat, 120 felét azaz 60-at+rezsi és közös ktg felét..

Ja és azt is írtam, hogy ha majd úgy alakul a jövő hogy közös kasszán legyen a pár (akkor úgyis minden forintot közösen használnak fel...)

2021. ápr. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
85%
#26 senki nem kényszerítette rá, hogy kölcsönt vegyen fel 🤷‍♂️
2021. ápr. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
90%

26-os, de miért, a pasinak soha nem lesz tulajdonrésze a lakásban.

Rezsi fele, kaja fele, tisztítószerek fele az oké.

2021. ápr. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
Aztaku.va. Remelem ez csak valami kerdes. Ha tenyleg ezt fogod tenni, akkor szerintem szakits vele, hadd lehessen egy nornalis parja. Mert ez akkora pofatlansag toled, hogy az valami kritikan aluli.
2021. ápr. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%

26-os, a poén ebben az, hogy ha szétmennek, akkor az egyik fél sosem fogja látni a kölcsönre kiadott pénzt. A másiknak viszont ugyanúgy megmarad a lakás. És ismét felteszem a kérdést. Bérlő volt vagy a párja? Ki használt ki kit? Kinek vette fel a tulaj a hitelt? Magának vagy a leendő párjának előre? :/ A véleményed semmilyen szinten nem osztom.


A másik meg mi ez a mentalitás? Mivel tartozna nekem a leendő párom, azért mert én próbálok önerőből boldogulni az életben? Az más tészta lenne, ha a rezsit is én fizetném és nem dolgozna. De ez nem az a helyzet... Ennyire ne akaszkodjunk már a másikra. Vagy: eddig általában csak a szomszédtól sajnáltuk a "zöldebb füvet", most már a párunktól is? Amit meg a kérdező írt, egyenesen arra példa, hogy miért ne kezdjünk a "gazdag/sikeres pasik" egy részével...

2021. ápr. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!