Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tettél mikor érezted csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tettél mikor érezted csak rád marad a házimunka rendszeresen?

Figyelt kérdés
Amikor a szó már nem segít hiába próbáltál beszélni vele.
2021. ápr. 30. 18:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szakítanék. Nem a bejárónője vagyok, szerintem illik felosztani a házimunkát. Kivéve ha mondjuk nem dolgoznék, a párom pedig 12-24 órázik, kimerült stb. De gondolom nálad nem ez a helyzet.
2021. ápr. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%

Elhidegültem szép lassan, végül szakítottunk a sok vita miatt. Nem csak ezen ment a vita, de ez is a fő témák és feszültségforrások között volt. Úgy éreztem nem érdekli mit érzek, mit szeretnék, egy dolog érdekli, hogy neki így marha kényelmes. Így azért nehéz a szerelmet, de még a szeretetet is fenn tartani.

Mindezt úgy, hogy az elején tisztáztuk, hogy nem leszek "háziasszony" aki főz, mos, takarít, bevásárol, tereget, vasal, majd mosolyogva szétteszi a lábát este, hogy a 'zura nagyon elégedett legyen. Vagy társam van, akivel kölcsönösen segítjük egymást, vagy egyedül is jól elvagyok. Nem kell egy here otthonra, aki csak koszol, eszik, alszik és evidensnek veszi, hogy, ha áll a farka talál neki egy mindig tettre kész lyukat.

2021. ápr. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Én érzem úgy hogy cseléd vagyok. Őt az sem zavarja ha 2hetig nincs felporszívózva, nőként
2021. ápr. 30. 19:16
 4/9 anonim ***** válasza:
34%
Hú.. Le mertem volna fogadni,hogy a női tag írta ki a kérdést..
2021. ápr. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
32%
4 éve az összes házimunka az enyém, főzés-mosás-takarítás, még a vasalás is, és egy panaszszavam sincs! F50, egyedülálló.
2021. ápr. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
2 esetre emlékszem: az első másodéves egyetemista koromban történt, amikor egy dögnehéz vizsgára tanultam, az unatkozó pasim pedig velem akarta kivasaltatni a cuccait. Repült, mint a gerely. Második eset kicsit később: tanultam vizsgaidőszakban, majd a pasi hazajött a munkából és megkérdezte, hogy miért nincs kaja, hiszen egész nap itthon voltam. Azonnal lapátra került. Pontosan azért, mert az, amin a kérdező vergődik, itt kezdődik. Apróságnak tűnnek, a nők 98%-nak fel sem tűnik, de alapvető szemléletbeli problémára figyelmeztet. És minden esetben, kivétel nélkül a kérdésben vázolt helyzethez vezet. Mindig. Ezért én nem vártam meg, hogy ilyen helyzetbe kerüljek. Hanem hozzámentem valakihez, akit megfelelően, a közös életre alkalmasnak szocializáltak. Ez nem vita tárgya, hanem alap. Amit tehetsz: kukázod a srácot és legközelebb okosabban választasz. Nem a te dolgod megnevelni, ha a kedves mama elmulasztotta, eső után köpönyeg.
2021. ápr. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6os kicsit tévúton vagy férfi vagyok. Nem tudom miért kell arra asszociálni hogy csak a pasi lehet aki nem törődik a házimunkával.
2021. máj. 1. 09:36
 8/9 anonim ***** válasza:

Megcsináltam. Nálunk ez ilyen. Én gyakorlatias vagyok, ő nem.

Nem akarok változtatni.

2021. máj. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8as vagyok és férfi. Szégyen szemre ezt le kell írni....
2021. máj. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!