Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Milyen tapasztalatok van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tapasztalatok van olyan kapcsolatokról, ahol a nő jelentősen (legalább 7 év) idősebb a férfinél?

Figyelt kérdés

2021. máj. 3. 13:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
24%
amíg nem kezd nagy mamisba menni egy nő addig vállalható, de simán rá 2 évre is elkezdhet banyásodni a nő ,aztán a férfi ott is hagyja amikor mumiává alakul , ezért kosza ábrándokat nem kell remélni meg hogy a pasid fog pelenkázni..
2021. máj. 11. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
42%
20-onéves koromban még érdekelt is az ilyen mint "kapcsolat". Azóta felnőttem.
2021. máj. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

11 Te lenni szűzfiú , ugye?


12 Mert egy kapcsolat szigorúan korhoz kötött......

2021. máj. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
100%
Amíg közös az érdeklődés, közösek a célok és mindég a másik boldogsága van szem előtt addig a korkülönbségre senki sem gondol. Feleségemmel közel 40 évig éltünk együtt, 20 év korkülönbség volt köztünk. Tavaly sajnos elvitte őt a Covid....
2021. máj. 12. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 rika31 ***** válasza:
100%

Szerintem nem probléma a korkülönbség, kivéve, ha a gyerektéma kerül szóba, és az egyik fél már nem akar a kora miatt.


Én nőként 6 évvel vagyok idősebb a páromnál, de még csak nem is téma a kor.

2021. júl. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

15-ös!

Hány éves voltál mikor találkoztatok?

2021. júl. 19. 15:45
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Eddig azt mondtam volna, hogy csak szexre jó az ilyen kapcsolat,de az élet megtanított egy másik leckére. 1,5 éve, hogy találkoztam a párommal, aki 12 évvel idősebb nálam. Elsőre csak egy gyors numerát akartam vele, mert első látásra eléggé megtetszett, jól is fogadta a közeledésem, de nem sikerült ágyba vinnem, úgy kiforgatott, hogy mire észbe kaptam másnap meghívtam randira :-) Szóval találkozgattuk, egyre jobban "megkedveltem", de csak kb.6-8 hónap múlva ismertem be magamnak, hogy nem csak azért vagyok még vele mert jó a szex és mert emberileg kedvelem, hanem azért mert fülig szerelmes vagyok belé. Pedig nem terveztem és nem is akartam belészeretni, próbáltam el is távoldni tőle, de nem megy, mert az észérvek nem hatnak a szívre. Szóval boldogok vagyunk együtt, szeretjük egymást, én meg hiába foglalkoztam a korral, de rá kellett jönnöm, hogy tényleg nem számít. Számomra ő az ideális nő és kész.


Csak azért írtam le ezt a kisregényt, mert a kor tényleg csak egy szám, lehet kategórizálni és általános elméleteket gyártani, de a végén úgyis az fog dönteni, hogy konkrétam, személy szerint az adott nő és az adott férfi hogyan viszonyul egymáshoz. Tehát a kérdésnek sincs értelme, mert mások tapasztalatai nem befolyásolják a konkrét helyzeteket.

29/F, egy 41/N párja.

2021. júl. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!