Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mi a valódi oka amiért ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a valódi oka amiért ezt mondta?

Figyelt kérdés

Ismeretségi körömből véletlenül megismertem egy férfit.Párszor randiztunk,a kézfogáson kívül nem történt más.Lemondtam egy randit,azóta nem találkoztunk.Most rám írt hogy jó volna ha együtt töltenénk egy napot plusz ott aludnék nála.Sőt ha gondolom hozzá is költözhetek,szerinte így is meg lehet ismerni egymást.

Mit mondjak elcsodálkoztam.Tudja hogy komoly kapcsolatot szeretnék,egyéb vonatkozásban viszont szinte nem is ismer.

Most ennyire tetszem neki,vagy hátsó szándékkal szexpartnert és házvezetőnőt keres?Tippek? 43/NŐ


2021. máj. 4. 15:58
 1/9 A kérdező kommentje:
Az lemaradt,férfiak véleménye is érdekel,egy férfi mi okból mondhat ilyet.
2021. máj. 4. 16:00
 2/9 anonim ***** válasza:
15%
megelégelte a tempót
2021. máj. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%

Komolyan meg akar ismerni.

De igazából, nem kell odaköltöznöd, csak max tölts nála sok időt.

2021. máj. 4. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%

Neked nincs hol laknod? Vagy miért volt ilyen fontos leírnia, hogy ha gondolod, hozzá költözhetsz?


Nem tudom, hogy komolyan tudnék-e venni valakit, aki messengeren vagy Viberen leírja pár randi után (úgy, hogy még semmi nem volt köztünk) ha gondolod, hozzám költözhetsz. Főleg 40 felett, ez annyira gyerekes. Ha már azt írta, hogy töltsetek együtt egy napot, ezt ott, személyesen is felvethette volna.

2021. máj. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

Ez kimondva beteges. Spontan, magatol alakulhat ugy, hogy hozz at tobb ruhat, szeretnem, ha maradnal.

De igy, plane ismerkedes korai szakaszaban bizarr.

2021. máj. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%

"Komolyan meg akar ismerni."


Inkább pont komolytalan, de leginkább bizarr, mint ahogy itt felettem írták, és rémisztő. Nem is ismerik egymást, de költözzön oda? Valami nagyon nem kerek itt.

2021. máj. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem kell neki egy házvezetőnő.
2021. máj. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönök minden választ.Én is furcsállottam amit mondott.Annyit azért tudni kell hogy jelenleg szüleimnél lakom így alakult,és mondtam neki hogy nagyon szeretnék elköltözni.

Ő egyedül él,szeretné ha lenne párja.

Nem vagyok előbbre,szerintem is furcsa amit mondott.

Csak tetszem neki ha ilyesmit felajánlott?

Tudom hogy kockázatos lenne belemennem.Úgy gondoljátok részéről is van kockázat?

2021. máj. 4. 17:34
 9/9 anonim ***** válasza:
84%
Nagyon kétségbe lehet esve, ha már magához is költöztetne egy nőt, akit alig ismer... Nagy kockázatot nem vállal, mert bármikor kitehet, itt csak te szívsz. Eszembe nem jutna belemenni. Azt is meggondolnám, hogy szóba álljak vele.
2021. máj. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!