Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Vele vagy nélküle? Költözzünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

DDorkaa kérdése:

Vele vagy nélküle? Költözzünk külön és "titokban" találkozzunk? A jövő szempontjából a babának mivel tenném a legjobbat? Ha látna egy jól működő párkapcsolatot, hiába két nő alkotja vagy ha abban a tudatban nőne fel, hogy az anyukája egyedülálló?

Figyelt kérdés

30 éves nő vagyok, 5 éve élek párkapcsolatban. A párom szintén nő, 32 éves.

Egy kisvárosban lakunk, mindenki ismer mindenkit. A párkapcsolatunkat nem vállaljuk fel nyilvánosan, csak a családunk tud róla.

3 éve összeköltöztünk, jól működik a kapcsolatunk.

Úgy döntöttünk, hogy gyereket vállalunk.

6 hónapos kismama vagyok jelenleg.

Egyre többször vannak rossz gondolataim, pl. hogy a kisfiúnkat majd csúfolt fogják, kiközösítik miattunk, ha elmondja, hogy mi így 3an együtt élünk, anya egy nénivel alszik.

Valamit attól is tartok, hogy nem is fogja tudni, hogy én vagyok az anyukája, hiszen születése után ketten gondoskodnánk róla :(

Emiatt folyton az jár az eszemben, hogy külön kell költöznöm a picivel majd, hogy mindentől megóvhassam.

De a boldogságomat sem szeretném eldobni, hiszen tényleg a másik felemet találtam meg a páromban.


Ti hogy döntenétek?

Természetesen a baba az első számomra, hiszen semmiről nem tehet. Épp ezért nem szeretném, ha megkülönböztetés érné.



2021. máj. 12. 13:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
17%
8-as, a szerencsétlen férjet sajnálom csak, aki három gyerek után faképnél lett hagyva egy nő miatt. Nem elég, hogy fizetheti a gyerektartást három gyerek után és ejtve lett, de ráadásul egy nő miatt. Érdekes, hogy ilyen esetben is az anyával maradnak a gyerekek. Nem irigylem a férfiakat, akik beleroppannak a válásba. Nem elég, hogy a házasságnak vége, a gyerekeket is alig látják.
2021. máj. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
85%

Nem tudhatod a körülményeket.

Nem minden rózsaszín és habos babos.

Nem kell sajnálni az apukát, annyira nem volt jó ember.

A válás sem hatotta meg különösebben de a gyerekek hiánya sem. Gyerektartást sem fizet.

Nem az számít kik nevelik a gyereket hanem hogy boldogok legyenek és mindenük meglegyen. És határozottan jobb az életük 2 nő mellett mint az apukával volt.

Bár egyedülállóként is nagyobb boldogságban tudta volna nevelni a gyerekeket az unokahugom függetlenül attól hogy most 1 nő a párja....

8as voltam

2021. máj. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
86%
11: A legtöbb férfi nem rúg-kapál, hogy ő akarja nevelni a gyerekeket. Amúgy nem mindegy, hogy nőért hagyta el? Gondolom max a férfiúi önbecsülését bántja, hogy nem egy hímvesszőért hagyták ott.
2021. máj. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
87%
Mégis hogy vállaltatok így gyereket? Ezt nem kellett volna előre végiggondolni?
2021. máj. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 1Léna ***** válasza:
14%

A babának azzal tennéd a legjobbat ha az apukájával élnél.

Tökéletes megoldás nincs.

Mindentől nem lehet megvédeni a gyermekünket. Nem is jó ha mindenben a segítségére vagyunk, mert a próbatételek formálják a jellemünket, képessé tesznek bennünket felnőttként az önálló életvitelre, a jó döntések meghozatalára.

2021. máj. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
12%

"Nem kell sajnálni az apukát, annyira nem volt jó ember.

A válás sem hatotta meg különösebben de a gyerekek hiánya sem"


Mégis szült neki három gyereket. Ha nem jó ember a párom, nem szülök egyet sem, de legalább az első után azt mondom, hogy oké, szar apa vagy, elválok, nem még szülök kettőt.


Nem a férfit akarom védeni, nem ismerem a körülményeket, de sosem fogom megérteni, hogy miért szülnek a nők több gyereket egy eleve szar kapcsolatba.

2021. máj. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha különköltöztök, akkor annak vége van.


A többi meg a jövő zenéje.

Mi cigány kislányt fogadtunk örökbe, az sem egyszerű.

2021. máj. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szerintem vele érdemes harcba szállni a világgal!
2021. máj. 14. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Senki se tette fel a kerdest...

KITOL terhes a kerdezo?? Vagyis mar szult gondolom azota. De kitol? Spermabank? Random fā$zi akivel gyors osszehoztak a babat majd a pali eltunt es a no nevere veszi. ?? Vagy ez mi?


Ki az apa??


Hat ha igy dontottetek ez van. Eljetek igy. Ti dolgotok. Nem?


De ki az apa!?????

2021. okt. 16. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!