Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Egyedülálló, macskatulaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Noren1989 kérdése:

Egyedülálló, macskatulaj férfitársaim! Ha az aktuális jelöltetek nem szeretné a macskátokat és megkérne, hogy váljatok meg tőle, mit tennétek?

Figyelt kérdés

2019. nov. 2. 11:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Megválnék a nőtől. Ma a macska, holnap más. Engem ne formáljon senki. Úgy szeressenek, amilyen vagyok.
2019. nov. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Remélem csak az a lehetőseg merülne fel egy macskásban 😍 megválna ,de remélem a nőtöl !
2019. nov. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%

Elgondolkoznék, miért zavarja a nőt az az állat (esetemben kutya), akiről tudja hogy a társam és a mindennapjaim része.

Majd az anyámat is rakjam ki, ha neki épp úgy jobb?

2019. nov. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
Nálunk hasonló volt a helyzet, de más okból. A párom (férfi) költözött oda hozzám és a macskámhoz, kertes házba. A macskájával meg a kutyájával. Az én macskám, aki eddig ágyban aludt, azóta be se mer jönni a házba. Most, hogy jönnek a mínuszok, kint alszik, vettem neki egy macskaházat. Párom állatai meg az ágyban fekszenek. Ezt nekem nagyon nehéz feldolgozni, sírtam is miatta eleget. Próbáltuk őket összeszoktatni, de sajnos az enyém annyira fél az ő macskájától, hogy szó szerint összeszarja magát, ha a másik közelít hozzá. Egyszer megkértem a párom, hogy lehetne-e esetleg szó arról, hogy az ő macskáját odaadjuk valakinek, aki szeretni fogja, de azt mondta, hogy ő a két állattal együtt teljes egész, szóval vagy mind a hárman maradnak, vagy mind a hárman mennek. Őszintén: nagyon fáj, hogy az én cicám nem jön már be, de örülök, hogy így döntött, én sem hagynám el az enyémet soha.
2019. nov. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
25%

Én sem szeretem a macskákat, de biztos nem kényszeríteném a másikat arra, hogy megváljon tőle.

Ott mondjuk jogosan merül fel a kérdés, ha valakinek súlyos allergiája van.

2019. nov. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Hamvas rétihéja ***** válasza:
26%
Ha tényleg objektív okai vannak, akkor megfontolnám és valószínűleg odaadnám másnak a macskát. Nem egy macskától vagyok az aki vagyok.
2019. nov. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem kutyat, macskat lakasban tartani egeszsegtelen felallas. That simple it is. -> Kutyas, macskas novel nem jovok ossze.
2019. nov. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
13%
Raadasul ha egyedul elsz egy macskaval, az nekem homo gyanus...
2019. nov. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%
50%-os, beléd aztán sok ész szorult...
2019. nov. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%
Kivágnám, mint macskát szarni. Mármint a nőt.
2019. nov. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!