Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyire fontos egy kapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos egy kapcsolatban legyen az élettársi kapcsolat vagy házastársi kapcsolat a naközbeni érintés, csók a partnertől ? Van olyan aki csak az ágyban igényli és napközben nem ?

Figyelt kérdés

2021. máj. 28. 20:49
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
napközbeni
2021. máj. 28. 20:53
 2/13 anonim ***** válasza:
31%
Igazából már napközben sem és az ágyban sem. 29 éves kapcsolat. 48F
2021. máj. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
#2. Akkor ezek szerint nem én vagyok vele egyedül így , 10 éves kapcsolat és szintén semmilyen érintés vagy egy ölelés , de lehet hogy én várok túl sokat egy kapcsolattól . Úgy tűnik idővel kihűlnek az érzelmek és ez nem jó mert szerintem minden embernek szüksége lenne rá és hiányzik egy kis kedvesség a párjától.
2021. máj. 28. 21:18
 4/13 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem fontosabb mint a szex.

Melegebben tartja a kapcsolatot a rendszeres érintés kevés szexel, mint a rendszeres szex mindennapos érintés nélkül.

2021. máj. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudnám ezek nélkül elképzelni. Nekem nagyon fontos. Elég ha csak elmegyünk egymás mellett, megérintjük a másikat, megöleljük egymást, megsimogatom a fejét, összeborzolom a haját stb. Nekem fontosak ezek az intim érintések, gesztusok még közel 8 év után is
2021. máj. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Igen én is úgy gondolom az érintés az egymással való kommunikálás a nap folyamán sokkal fontosabb mint a szex. A páromnak többször is említettem de őt nem érdekli , azt mondta ilyen csak az első egy két évben van utána lecsillapodik mindenki.
2021. máj. 28. 22:44
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
Akkor már nem szeret téged, nem kívánja a közelséged, az érintésed.
2021. máj. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%
Akkor ott gond van a párod részéről. Nálunk több évtizedes kapcsolatban is napi többszöri az ilyen érintés. Elmegyünk egymás mellett, és csak úgy egy puszi ahova esik, vagy egy kölcsönös puszi, néha csók. Akkor egy ölelés, ölelkezés, simítás...
2021. máj. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%
alapvető dolog az évek számtól függetlenül.
2021. máj. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen én is úgy gondolom ,hogy alapvető dolog lenne egy kapcsolatban ,független attól hogy mióta vannak együtt. Lehet hogy vannak emberek akiknek szükségük van az új varázsára, mert az ilyen emberek érdekes módon az új kapcsolatnál Figyelmesebbek mint pár év együttélés után. De sohasem késő egy rosszul működő kapcsolatot befejezni.
2021. máj. 29. 16:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!