Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Normális dolog? Megkértem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog? Megkértem harmadjára a férjemet arra, hogy legyen kedves intézkedjen afelől, ne legyen a volt barátnőjével kapcsolatban a kapcsolati státusza, ha már másfél éve az én házastársamként szerepel.

Figyelt kérdés
Erre kiborult és neki állt feljebb. Miért zavar engem? Az a múlt. De ha vége a kapcsolatnak, akkor nem szokták módosítani? Mindenesetre nekem valóban nem tetszik, hogy ugyanaz az az illető a házastársam, mint aki mással kapcsolatban áll. Ez tényleg nem elvárható?
2019. júl. 23. 10:52
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális dolog. Amúgy ezt az esküvő előtt kellett volna megbeszélni.
2019. júl. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
91%
Lehet, hogy még mindig együtt vannak. 🤷‍♀️
2019. júl. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nektek össze kellett házasodni?
2019. júl. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
66%
De hülye a férjed. De te sem vagy piskóta, hogy a közösségi oldalakon élitek az életeteket.
2019. júl. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Forditsuk meg. Masfel eve hozzamentel valakihez akinek akkor is es most is parkapcsolatban van x-el a statusza gondolom a fb-on.

Ha masfel eve jo volt ez neked ugy, most mi valtozott?

Akkor kellett vna ezt rendbetenni.

A ferjed meg egy sggfej.

2019. júl. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
95%

Miért zavar ez téged? Például azért mert a felesége vagy. Ez iszonyú gáz.

Próbálkozz ultimátummal. Mondd neki hogy most volt eleged, vagy módosítja vagy mehet vissza a csajhoz de neked erre nincs szükséged. Tök megalázó. Mondd el neki mennyire megaláz ez téged - meg a házasságotokat.

32/N

2019. júl. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
95%
Hehe.Hát ilyet se hallottam még.Ezt a taplót,minek mentél hozâ?Esküvő előtt nem zavart?
2019. júl. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Jesszus! Nem gondolnám, hogy ráfanyalodna.... ő inkább azt sérelmezi, hogy "kutakodom" a FB-on és korlátozom a szabadságában azzal, hogy törölnie kell. (ha nincs más megoldás)
2019. júl. 23. 10:59
 9/29 Noren1989 ***** válasza:
93%
Férjedtől úgy tűnik nem elvárható...
2019. júl. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Azt hiszem, pontosítanom kell. Nem az ő beállításai között szerepel így, hanem az exénél.De ő nem tett ellene semmit. Lassan 4 éve.
2019. júl. 23. 11:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!