Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Zavar ha a párod bedobálja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar ha a párod bedobálja a cuccait a szekrènybe?

Figyelt kérdés
Szó szerint, és nem is érdekli ha úgy néz ki mint a disznóól.
2021. jún. 8. 20:39
1 2
 1/11 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
77%
A szekrénybe nem tesz semmit, mert én hajtogatok, az OCD-m miatt. Meg van már egy kiforrt technikám, így mindenki ruháját én pakolom el. Amúgy más dolgot nézve, nem zavarna, hogy fáradtan vagy "akut" lutaságában cska "behány" dolgokat, ha azt tudom, szabadidejében rendbe teszi.
2021. jún. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Az én párom tiszta, rendes, bár néha rosszul érzi magát h kevésbé tart rendet mint én. F
2021. jún. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
Nem érdekel. Ő szekrénye. Ő is vasalja.
2021. jún. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%

Nem teszi.

Ha egyedül használná nem zavarna, de akkor nem lennék hajlandó még az ajtót sem kinyitni.

2021. jún. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

Nem dobálja be, mert én hajtogatok, én rakom el őket.

Néha előfordul, mikor keresi mit vegyen fel, csinál kis rumlit, az nem igazán tetszik, de szóvá teszem és megigazítom, vagy csak simán megigazítom.

2021. jún. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az én barátnőm totál leszarja még ha van ideje akkor is. Van ott a ruhák között üres doboz, zokni zacskó stb..
2021. jún. 8. 21:58
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Ha nem egyben van a szekrény, tehát az én cuccaimat nem érinti, akkor totál nem érdekel, hogy teszi el.
2021. jún. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
72%

Ha zavar, akkor szakíts vele, ès kèsz!


De baromi unalmas már minden nap többször is a nyílott olvasni.

2021. jún. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem érdekel, hogyan tárolja a saját cuccait, felnőtt ember, amíg nekem nem kell vele külön foglalkozom addig azt csinál a ruháival amit csak akar. Van saját irodája ahol dolgozik, az is olyan mint amin átment egy kisebb tzunami, de az ő birodalma, azt kezd vele amit akar, én be se szoktam oda menni. Ő se rendezkedik az én saját teremben, a közöseket pedig rendben tartjuk, nekünk így jó.

Te meg szakíts már vele végre, mert tényleg rettenet unalmas a szánalmas, gyáva vernyákolásod.

2021. jún. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Persze, nagyon zavar. Mondjuk szerencsére nagyon ritka hogy ő rakjon el ruhát, általában én szoktam behajtogatni mindent egyben, és akkor már el is rakom.
2021. jún. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!