Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Jogosan sértődött meg a párom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan sértődött meg a párom?

Figyelt kérdés

4 éve vagyunk együtt, szeretjük egymást, jól megvagyunk. Én 10 évvel vagyok nála fiatalabb. Ő inkább otthonülős típus, de nem szeret egyedül lenni. Nekem igényem néha elmenni a barátaimmal találkozni, sportolni, ilyenek.

Most együtt is dolgozunk éppen, szóval tulajdonképp egész nap a együtt vagyunk. A hétre lett 3 programom, egyik este 2 órára elmentem pár barátnőmmel, holnap édesanyámmal vacsorázok, vasárnap pedig egy kávét beszéltem meg valakivel. Ez néha feszkó köztünk, mert nem igazán szereti, ha elmegyek, főleg ha este. De nem féltékeny, csak azt szereti, ha itt vagyok vele. És én is nagyon szeretek vele lenni, de a barátaimmal és a családommal is. Most mikor mondtam neki, hogy találkozom vasárnap egy barátnőmmel, megsértődött, hogy minden este elmegyek. Mondtam, hogy akkor lemondom. Erre mondta, hogy nem kell, akkor maradjak, ha majd én akarok. Eldurran már ettől az agyam.

Tényleg sokat megyek el? Csak szerintem nem normális ez?


Köszi,


25/N



2021. jún. 11. 23:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
17%
Nem normális, hogy zsinórban ennyit elvagy éjszaka ráadásul. Meg ez a ...találkozok valakivel... a barinő barinő, az anyu az anyu, a valakinek mi a titulusa? Ex, szerető? Ki az?
2021. jún. 11. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Neveket szeretnél tudni?:D

A párom nyilván tudja hogy kik.

2021. jún. 11. 23:23
 3/19 anonim ***** válasza:
19%

Nem, a lőtéri kutyát nem érdekli. A titulusa érdekel, ha már van barinő, meg van anyu. A találkozom valakivel meglehetősen tág fogalom nekünk is, a barátodnak is. Azt mondod ő tudja, hogy kiről van szó, de minket úgy kérdezel, hogy jogosan akadt e ki rajta, hogy mi nem tudjuk kiről van szó.


Tippelek...férfi "barát"?

2021. jún. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
98%

Kérdező, nálunk hasonló a helyzet, csak mi már 24 éve vagyunk együtt, és 16 évvel fiatalabb a párom nálam. És kb 5 éve dolgozunk mindketten itthonról...

Szóval őszintén szólva kb az ilyen 3 esti program volt békeidőkben nálunk is az a határeset, amikor már nekem is kezdett ellenvéleményem lenni... de mondom békeidőkben, most, hogy a COVID miatt hónapokig nem lehetett senkivel se találkozni meg este 8-kor fellőtték a pizsit mindenkinek, most természetes, hogy az embernek összetorlódtak a másokkal való találkozásai, meg az igénye is nagyobb rá, úgyhogy most a heti 3-4 is bőven beleférne nekem, majd úgyis beáll újra egy megszokott szintre idővel...

2021. jún. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%
Ha nekem valaki beszolna, mert anyámmal akarok vacsorázni vagy találkozni egy barátnővel, az igen hamar ex lenne. Még ha közös programot mondanak le, azt megértem, de hogy csak otthon tespedj, azt nem
2021. jún. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
34%
Utolsó, azért nem mindenki az örökösen pörgő "aktív élet"-ért lelkesedik, van, aki szeret otthon "tespedni" - időt tölteni... igen, akár a párjával közösen...
2021. jún. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
92%
#3 "Azt mondod ő tudja, hogy kiről van szó, de minket úgy kérdezel, hogy jogosan akadt e ki rajta, hogy mi nem tudjuk kiről van szó." - nem tök mindegy, hogy kiről van szó? A Kérdező párja nem azon akadt ki, hanem azon, hogy több estén egyedül maradt a héten. Mi pl évek óra mindig együtt ebédelünk és vacsorázunk, megszoktuk, mostanra már egyikünk sem szeret egyedül kajálni... tudod, nem minden a féltékenységről meg a szexről szól...
2021. jún. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
5%

#8. Nem én akadtam ki, hanem a kérdező barátja. Vagy azon, hogy 3 este vagy azon, hogy valaki, vagy azon, hogy mindenkivel este. Majd a keérdező konkretizál, ha értelmes választ akar.


Szóval ki az a valaki/valakik? Apád, exed, fiúbarát, udvarló, főnököd, személyiedződ? A valakivel is este lesz a találkozó?

2021. jún. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
76%
Persze, ülj otthon. Arra ráérsz majd 7o éves koromban. Illetve nagyanyám is aktívabb élet el, mint a párod
2021. jún. 12. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
98%

Mi mind a ketten otthon ülő tespedősek vagyunk. Egyikünknek sincs sok barátja, vagy nagy családja, mi nem járunk össze nagyon senkivel. De az, hogy heti háromszor sportolni megyünk külön, az alap. Ill. most már csak a párom jár el, mert én felmondtam a teremben és itthon edzek. Ő olyankor heti 3-szor 3 órát elvan. Ebből kettő hétköznap este, a harmadik meg szombaton napközben. Nehogy már ennyi magánéletünk ne legyen!!! Ilyenkor én is elvagyok a magam dolgával és igényem is ezt az énidőt.

Nem tudnám elképzelni úgy a kapcsolatot, hogy ez probléma legyen. Szerintem se normális ez.

2021. jún. 12. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!