Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit csináljak ha lekiabáltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha lekiabáltam nagyon a férjemet de már megbántam? Hogy kérjek bocsánatot?

Figyelt kérdés

Van egy gyerekünk 3 éves és mellette kb semmire nincs időm. Férjem állandóan dolgozik. Neki az volt a baja hogy nincs szex, már nagyon régen volt. Én ezen ideges lettem hogy nem érti meg hogy fáradt vagyok és kiabáltam vele. De gondolkodtam és már megértem őt, szerintem sem jó így hogy nincs szex.

És amúgy én is szeretném már de mindig olyan álmos, fáradt vagyok hogy leteszem a fejem és már alszom ezt nem direkt csinálom.



2021. jún. 20. 22:31
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
53%
És nem tudsz egy takarítást kihagyni hogy dugjatok egyet? Bírom amikor belemagyarázzátok a gyereket abba, hogy nincs kedvetek szexelni.
2021. jún. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 FoxtrotLidérc ***** válasza:
66%

1: Félve kérdezem meg. Neveltél már VALAHA is gyereket? Gondoskodtál VALAHA is gyerekről? Ha igen, sok szeretettel várjuk a módszeredet helyes időmenedzsmentről! Ha nem, halgass! (Hozzáteszem nekem nincs gyerekem. Emlékszem viszont arra, hogy a húgom kapcsán mik történtek, és emlékszem hogy apám meg nagyanyám állhatatos segítsége és munkája mennyit jelentett anyámnak.)


Kérdező: NAGYON sokat kivesz az emberből a gyereknevelés. Nem csodálom hogy leteszed a fejed, és már alszol is - a szavaidból azt veszem ki, hogy a gyereketek nevelése kapcsán nagyon magadra vagy hagyva.

Igazából több kérdésem is van - látatlanban nem akarok túl sok hülyeséget összehordani. Férjed milyen jellegű munkát végez, milyen időbeosztás mellett? Mennyire tud, mennyire hajlandó segíteni? Ha nagyon sokat dolgozik, opció-e az, hogy a nagyszülők, testvéreitek, valakik pár órára (esetleg akár pár napra) felvigyázzák a gyereket? (Bár az igazi az lenne, ha férjed is aktívan rész tudna venni a gyereknevelésben.)

2021. jún. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
48%
Atvaltottal anyuka modba es ledobtad magadrol a feleseg szerepet. Nem tudom milyen szinten van a kapcsolatotok, de ahogy leirtad kb csak egyutt alszotok napkozben meg o melozik, te pedig gyerekezel. En is azt gondolom, hogyha kulfoldon a fel eves gyereket is be tudjak adni a kozossegbe, akkor tok felesleges egy 3 eves gyerekkel otthon maradni 20000 forintert. Villamgyorsan gondold at, hogy milyen eletet szeretnel magadnak, mert orak valasztanak el attol, hogy egyedulallo anyuka legyel. Szamodra megszunt letezni a parod, a penzt hazadja, de azon felul inkabb hagyjon beken teged. Szerinted ezt meddig lehet igy csinalni? Mi az ami melletted tartja? A gyerek? A hitel? Szerelem? Megfelelesi kenyszer? Megszokas? Kiabranditalak. Eleg egyetlen momentum es ugy fel fogja rugni az egeszet, ahogy van. Nem bocsanatkeres kell ide, azaz kell az is, de ennel sokkal tobb. Ujra a felesege kene, hogy legyel. Sok no ott rontja el, hogy annyira, de annyira jot akar a gyereknek, hogy nem veszi eszre, hogy az a kapcsolat rovasara megy. Gyerek menjen bolcsibe, te dolgozni, es keressetek meg azokat a lehetosegeket, amikor egymasra is van MINOSEGI idotok. Nincs mar tul sok dobasod, a gyerekkartya sem egy mindent vivo adu asz.
2021. jún. 21. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
78%
És minden nap kell takarítani, főzni, mosni? Én soha nem láttam hogy pl anyám minden nap ezt mind megcsinálta volna, mert egyszerűen nem volt rá szükség. Szexelnetek viszont nem ártana, mert aztán még csodálkozni is fogsz hogy az urad miért másnál kaparja ki a gesztenyét, ha te így reagálsz erre a témára.
2021. jún. 21. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
53%
Már csak anya vagy, annak is látod magad, semmi másnak. Pedig már nem kell a gyerek seggében lenni, 3 éves, lassan megy oviba. Akkor majd mi lesz a kifogás? Nőként kérdezem. Főzni mit kell minden nap? Megfőzől két-három napra, vagy ha úgy van időd, akár nagyobb adagokban is amit lefagyasztasz, aztán csak kiveszed, melegíted és van kaja. Takarítani se hiszem, hogy mindennap órákig kell. Nekem is többszintes házam van, úgyhogy ezt ne meséld be nekem. Ha rászánsz napi fél órát, akkor az a tisztaság kb folyamatos, max heti egyszer kell egy alaposabb tisztítás és kész. És még ordibálsz is a pároddal, mert hogy te gyereket nevelsz és hú de fáradt vagy. Ha még baba lenne, meg is érteném, de egy 3 évesről van szó. Ne csodálkozz ha a férjed másnál fogja keresni, amit otthon nem kap meg.
2021. jún. 21. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
45%

#12. Nem egyes vagyok, nem volt még 24/7-ben rám bízva kisgyerek, de időmenedzsment szempontjából van egy észrevételem. Egy gyors menetet a szexről folyó mártírkodós, csapkodós, elrohanós, ajtócaapkodós, duzzadós vita/veszekedés helyére szerintem roppant kényelmesen be lehet szorítani. Vagy nem?


Igaz nem szex, de van erre egy példám. Exem (egyedül álló anyuka, távkapcsolat)....mondom ha már távkapcsolat, egyelőre különélés, akkor ugyan 5-10 percet beszéljünk már az alatt az idő alatt, míg nem találkozunk. Nem beszéltünk arról ki hogy van, mert helyette hisztizett nekem konkrétan másfél órát, hogy gyerek, háztartás, iskola, nincs ideje, nem értem meg, mert nincs gyerekem stb.

Nekem ne mondja már senki, ha van 1.5 órája veszekedni, magyarázni, hisztizni, annak nincs ideje összefoglalni 5-10 percben mi újság vagy hogy a kérdéshez hűek legyünk kufircoljon fél órát. Hagyjuk már, ez csak duma.

2021. jún. 21. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
73%
Mindenképpen értékeld át a dolgokat, mert jelenleg egyenes úton haladtok a szerető tartás/válás felé. Egészséges esetben elsősorban nő vagy, feleség, csak utána anya. Szervezd át a gyerek dolgait, kérj segítségét nagyszülőktől, de sürgősen kezdj el foglalkozni a férjeddel. Teljesen igaza van.
2021. jún. 21. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
68%

micsoda szerencse, hogy látom ezeket a kérdéseket azelőtt, hogy megnősülnék


aki ezek után belemegy ilyenbe, az egyszerűen fogyatékos

2021. jún. 21. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
11%
Úgy lehet ezt menedzselni, hogy legtöbb anyának aki mindenre is raer, gyerek bölcsibe, majd nagyszulokkel. Ő meg megy a vilagnak😀Nekem nincs gyerekem, de belelatok a baráti körömben sok ember eletebe.Van Aki 3 nevel egyedül, semmi segítséggel, van aki 1, bölcsibe a gyerek 1 éves kora óta mert minek nevelni, majd a gondozok mHetvegen a mamakkal van, anyuka nem dolgozik, kaját rendelik, jár takarító, így nem nehez a férje farkam pörögni., 😂
2021. jún. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
52%

Szóval itt mindenki leírta a tutit, de a kérdésre senki nem válaszolt.

Egyébként nem is értem a kérdést. Hogy kérjél bocsénatot. Hát odaállsz elég, hogy figyelj drágám, nem volt jogos a kiakadásom, ne haragudj, és ezt a témát nyugodtan meg kellene beszélnünk. A többi jön magától.

Ja és a gyerek miatt nem kell a házat egész nap takarítani, főleg egy három éves miatt nem. Ennyi. :)

2021. jún. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!