Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit csináljak ha lekiabáltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha lekiabáltam nagyon a férjemet de már megbántam? Hogy kérjek bocsánatot?

Figyelt kérdés

Van egy gyerekünk 3 éves és mellette kb semmire nincs időm. Férjem állandóan dolgozik. Neki az volt a baja hogy nincs szex, már nagyon régen volt. Én ezen ideges lettem hogy nem érti meg hogy fáradt vagyok és kiabáltam vele. De gondolkodtam és már megértem őt, szerintem sem jó így hogy nincs szex.

És amúgy én is szeretném már de mindig olyan álmos, fáradt vagyok hogy leteszem a fejem és már alszom ezt nem direkt csinálom.



2021. jún. 20. 22:31
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
18%

Egy gyerek mellett nincs időd?

Más nők vállalkozást visznek gond nélkül. Vajon mit csinálnak másképp? Talán.. hatékonyak? Jó az időmenedzsmentjük? Nem ide járnak sipákolni?

Kiváncsi lennék mivel telik egy napod, mennyit lógsz közösségi médián, mennyi idő megy el panaszkodásra, stb.

2021. jún. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
29%
Egy furulyázással tutira nem lősz mellé.
2021. jún. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
54%

Én úgy nem értem ezeket a nőket, akik Gyesen, vagy Gyeden, nem tudom melyik az, amelyikkel 3 évig az állam pénzén otthon ülsz, és gyermeket nevelsz csak, és nincs időd tényleg kb semmire.

Hány kolleginám, ismerősöm van, akik úgy csináltak végig teljes állást pár éves gyerekkel, hogy közben 12 órás, túlórás munkarendben dolgoztak, jah, és apuka lelécelt, ezek nem panaszkodtak, mert NEM VOLT IDEJÜK TNYLEGESEN.

Ismerek viszont sok ilyen anyukát, hogy 1 gyerek van, mondjuk 3 éves, és hisztizik, hogy nincs ideje. Kb két naponta jártam át egy rokonomhoz kávézgatni, mert a gyerek aludt délelőtt, délután, külön szobában. Anyuka betett egy mosást, és nagy nehezen kiteregetett, amúgy kávéztünk, sütiztünk, meg körmöt festettünk.

Ha én nem voltam ott, akkor meg a telót nyomja egész nap kb. Ahogy a többi ilyen anyuka, aki mártírkodik.


Nehéz a gyermekvállalás, sok idő és energia, elhiszem, de ne mondja nekem senki, hogy kb meghalás szintre lefáraszt. Ezt magyarul úgy mondták anno: lustaság! BTW: Angliában fél évet lehetsz otthon a gyerekkel. (:

2021. jún. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
86%

Jah, de hogy válaszoljak is: "ne haragudj drágám, fáradt vagyok, de találjunk erre egy közös megoldást!".

Ennyi lenne. De elég félelmetes, hogy emberek úgy vállalnak egy védtelen gyermeket be, hogy felnevelik, hogy ennyire sincs eszük, hogy hogyan kérjenek bocsánatot. Komolyan. Fé-lel-me-tes!

2021. jún. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Amikor alszik a gyerek én főzök mert hát enni is kell valamit. És takarítani is kell mert a gyerek mindig a földön van, emeletes ház nagyon sok idő mire kitakarítom.
2021. jún. 20. 22:50
 6/28 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
68%
A szokásos főzökmosokgyereketneveleknemérekrásemmireénanyukavagyokésháztartástvezetek.
2021. jún. 20. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
28%
Hagyjukmár
2021. jún. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
56%

Takarítani és főzni jobban szeretsz mint szexelni?


Ez nem egy kegy, amit te gyakorolsz a fejedre, ez közös érdek kéne, hogy legyen.


Nem kivanod, nem szereted ? Kétlem, hiszen akkor nem vállaltál volna vele gyereket. Akkormeg..?


Neked nem kell orgazmus? Hogy lehet élni kezdeményezés nélkül?


Nehogy elkezdj neki papolni.. Ne faraszd.. Szexelj elvezettel!!!!!!!!!


Hamar máshol fogja keresni az önfeledt szexet. Ez nem azt jelenti hogy csak a szex a fontos stb..


De minden embernek szüksége van, hogy érezze kivánják, akarják, kipróbáljanak dolgokat stb..


Erre a fáradtság nem kifogás. Igyis ugyis fáradt vagy (én is),de akkormar legyen már a napnak egy olyan része is ami tényleg élvezet. .

Ha neked nincs erre igényed, te nem szeretsz szexelni.

2021. jún. 20. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
76%

"Erre a fáradtság nem kifogás"


Akkor szerencsés vagy, hogy nem voltál még igazán fáradt.

2021. jún. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
53%

Költözés közben is ügyeltem 24 órát akár kórházban, és mégis főztem, mostam takarítottam én is otthon, és az ágyba bebújva kértem az uram, hogy legyen eksön.

És nekem kifejezetten nem magas a libidóm, és az ülve elalvós alkat vagyok.

2021. jún. 20. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!