Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit csináljak ha lekiabáltam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha lekiabáltam nagyon a férjemet de már megbántam? Hogy kérjek bocsánatot?

Figyelt kérdés

Van egy gyerekünk 3 éves és mellette kb semmire nincs időm. Férjem állandóan dolgozik. Neki az volt a baja hogy nincs szex, már nagyon régen volt. Én ezen ideges lettem hogy nem érti meg hogy fáradt vagyok és kiabáltam vele. De gondolkodtam és már megértem őt, szerintem sem jó így hogy nincs szex.

És amúgy én is szeretném már de mindig olyan álmos, fáradt vagyok hogy leteszem a fejem és már alszom ezt nem direkt csinálom.



2021. jún. 20. 22:31
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
87%

11-es: Nem ismerjük a párját, de nekem volt olyan exem, akinek képtelenség volt megfelelni. Pl. hiába volt kisúrolva a lakás 3 órán át, azért még megjegyzést kellett tennie, hogy a szekrény teteje poros maradt... (Ő persze csak termelt, de nem csinált semmit)

Fogadok, ha nincs kitakarítva, az lenne a baj, hogy mennyire lusta, ha nincs 1x főtt kaja, akkor milyen háziasszony már..

Írta a kérdező, hogy a férje nem segít semmiben. Én vigyáztam már egy kisfiúra egy órát, és ő már 5 éves volt pedig, de olyan szinten lefárasztott, és még rossz sem volt. Egyszerűen csak megállás nélkül beszélt, mutogatta a játékait, ezt nézzem, azt nézzem. Ha meg mást csinálsz közben, kiabál, hogy anya!!

2021. jún. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
77%

“Mit csináljak ha lekiabáltam nagyon a férjemet de már megbántam? Hogy kérjek bocsánatot?„


Próbáld meg valamikor, valahogy a gyerkőcöt “lepasszolni„, és egy intenzív békülős szexet összehozni a pároddal, amivel egyben oldhatjátok a felgyülemlett feszültséget is.


A lakás ráér, kaját meg lehet rendelni is egy-egy alkalommal. Hidd el, muszáj tenni a kapcsolatotokért!

2021. jún. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
89%

elmondod neki, amit nekunk elmondtal.

megkered a nagyszuloket egy hetvegen vigyazzanak a gyerekre, kipihenitek magatokat, feltoltodtok es szexeltek.

2021. jún. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
9%

Sok idő :D Wow, nekünk is emeletes házunk volt, és kb. 2x1 óra alatt megvoltam vele/hét.


Ez csak kifogás, ráadásul üvöltözöl is vele a semmiért. Mások dolgoznak! gyereknevelés mellett, nem otthon csücsülnek ;)

2021. jún. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
33%
Hidd el pasik leszarják a patikai rendet, sőt még az általános rendet is. Fontosabb neki a szex. A férfiak szemében attól soha nem leszek több,ha jó háziasszony Vagy, de ha odateszed magad a szexben, akkor sokkal jobban értékelnek és még segíteni is fog a háztartásba.
2021. jún. 22. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
Szia, én azt javasolnám hogy pl ha este korán lefekszel akkor utána reggel korán fel tudsz kelni és indíthatod a napját egy kis szopással. Szerintem élvezni fogja
2021. jún. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
remélem a férjed is neveli a gyereket, nem csak hazajön és beül a tv elé, ameddig te körbeugrálod? mert ebben az esetben megértelek, hiszen 2 gyereket is nevelsz
2021. jún. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Fogd be az uradat is takarítani, de utána nagy orál! A nagyszülők vigyék el hétvégére a gyereket!
2021. jún. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!