Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Miért mondogatta ezeket ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondogatta ezeket ha nem teszi meg?

Figyelt kérdés

Azt mondja úgy látja lehet el kell koltozzon anyjáékhoz, mert gondjaink vannak és nem haladunk vele. Megkérdezte hogy mit reagálnék ha ő elmenne vagy szakítana. Én erre azt mondtam ha így érzed és jól át gondoltad akkor nem tartalak vissza,én elmondtam mik a problémám de ő ezeken nem változtat.


Ha ő úgy érzi h mennie kell mert én milyen vagyok miért vár? - ez már több hónap..


2021. júl. 29. 19:23
 1/8 anonim ***** válasza:
97%

Te miért vársz?

Na, pont ugyanarra vár ő is.

2021. júl. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
97%
Ha a pesszimista verziot akarod, talan egy gyenge kapcsolat is jobb, mint vissza muterhoz.
2021. júl. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Mert mindkettőtöknek jó a kiégett, langyos szr. Igen, te is ugyanannyira hibás vagy, hogy ez még tart.
2021. júl. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Hogy áll a takarítás?
2021. júl. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Mert kényelmesebb nálad, mint anyucinál. Vágd ki, mert addig nem fog elmenni, míg oda nem cuccolhat máshoz.
2021. júl. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
34%
Kötekedik, unatkozik. Ha anyu is kivágja, mehet egyedül élni, aztán mormolhatja az imákat, hogy összejöjjön egy nő.
2021. júl. 30. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"én elmondtam mik a problémám de ő ezeken nem változtat."


Az èremnek 2 oldala van. Te meghallgattad? Te változtattál? Lehet, hogy úgy èrzed te mindent megteszel, de csak magadból indulsz ki, ès nem úgy, hogy neki is jó legyen. De te ezt nem fogod fel.

Azèrt az eheti kèrdèseidből nyilvánvaló, hogy már elege van belőled, ès tènyleg egyre kevésbé èrdekli már ez az egèsz. Hamarosan tènyleg elhagy.


Te meg gyere ide addig is minden nap ide kèrdezgetni, mint ahogy az elmúlt 3 èvben tetted...

2021. júl. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
És te mikor dobod már ki, had élje az életét? Ahelyett, hogy itt ekézed naponta?
2021. júl. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!