Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mennyi idő utan költöznetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő utan költöznetek össze?

Figyelt kérdés
1 hónapja ismerkedunk korai lenne mar most össze költözni ti mikor koltoztetek össze a parotokkal? Van fix munkahelyem, ahol jelenleg lakom nem valami jó csaladi okok miatt költöznek vele össze..
2021. aug. 1. 14:32
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Én még várnék. Akkor költözz össze vele ha azért már megismerted rendesen (bár lakva derülnek ki a dolgok ugye) és persze ha szeretitek egymást.. ne a családi ok legyen az indok szerintem..
2021. aug. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
69%
Én fél évnél korábbi kapcsolatban biztosan nem költöznék össze a másikkal, de nem vagyunk egyformák, ez nem jelenti, hogy akkor másnak se lenne szabad. Ha mindketten akarjátok és úgy érzed, hogy ez a lehető legjobb döntés, akkor csináld, csak előtte nagyon alaposan beszéljetek át mindent. Pl. anyagiakat, mi lesz ha mégsem működik közöttetek stb.
2021. aug. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%
Mi a párommal egy év után költöztünk össze, ez sem volt tervezett, hanem így alakult. Persze nem bántuk meg, nem gondoltam korainak, de más életszakban voltunk a korkülönbség végett, így azért nem volt tervezett. Természetesen megoldottuk, azóta már 4 éve élünk együtt.
2021. aug. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
Ismerkedtek. Még párkapcsolatban sem vagytok, egyáltalán nem időszerű az összeköltözés.Te ha jól értem menekülsz, nagyon nem mindegy, hogy hova!
2021. aug. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Ket honap, de nem menekules miatt. Amugy is mindig nalam aludt, kenyelmesebb volt igy, minthogy mindig hazajarkaljon a cuccaiert, ami epp kell. Ha nem jott volna be a dolog, siman haza tudott volna koltozni, nyugodt kornyezetbol jott.
2021. aug. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
40%
9 nap után már nála volt minden cuccom. Mi már ismertük egymást anno. A volt párom kollégája volt és a társaságunkhoz tartozott. Az exemmel 3 évig voltam együtt majd ő miután szakított velem egy másik nőért én elköltöztem. Akkor azt hittem, hogy az egész társaság őt fogja választani, de 3 hónappal később a mostani párom rámírt, hogy mi lenne ha meginnánk egy sört stb. Én belementem és kiderült, hogy nagyon passzolunk. Másnapot is együtt töltöttük majd ő hazament egy 7re. Az idő alatt állandóan beszéltünk. Mikor visszajött értem jött a melóhelyemre és onnanstól elválaszthatatlanok vagyunk. Nekünk bejött valószínűleg nagy mázlink volt, kívánom nektek is, hogy szerencsétek legyen!
2021. aug. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
32%
Kb 15-20 nap múlva :)
2021. aug. 1. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
25%

Elsovel 2ev utan sem

A masodikkal 8ev utan

A harmadikkal 1 ev utan

2021. aug. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
72%
2 hónap után. Nem terveztük, így alakult. Ez 2012ben volt. Azóta is együtt, most már házasságban.
2021. aug. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

1 év. Teljesen időszerű volt az összeköltözésünk, így terveztük. Suli befejezése, munkahelytalálás után mindkettőnknek. 6 hónapra rá össze is házasodtunk.:)

1 hónap ismerkedés az egy nagy semmi. Egy idegennel akarsz összecuccolni? Nem is ismered, párkapcsolatban sem vagytok.

Nagyon pocsék ötlet így.

2021. aug. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!