Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Milyen sráccal költöznétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen sráccal költöznétek szívesebben össze, ha minden más oké lenne?

Figyelt kérdés

1. Pest külkerület, szülői ház telkén teljesen saját kisház, tetszés szerint bővíthető. Nem járnak át a szüleim, mielőtt...


2. Albérlet. Akárhol.


Nem tudom, hogy elkezdjek-e építkezni vagy elköltözzek. Mert ha befektetek több milliót ide és egy nő sem akar így itt élni, akkor felesleges pénzkidobás.


30/F


2019. ápr. 1. 18:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Megismerném egy kicsit szüleidet, úgy biztosabb lenne a válaszom is, de elvileg inkább albérlet :)34N.
2019. ápr. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Inkább a szülőktől távol. Még akkor is, ha tündéri szüleid vannak és jól kijövünk egymással. Kell a távolság. Tehát saját lakás külön, vagy albérlet.

Volt már tapasztalatom, amikor a kedves szülők befolyásolták a kapcsolatunkat és csupán emiatt vagyok ezen az állásponton.

2019. ápr. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Az élet nem fekete, vagy fehér. Ha a szülők telkén tudsz építkezni/bővítkezni, menni fog az máshol is! Pláne ha ketten csináljátok, egy társsal együtt.


Mindenesetre én veled biztosan nem költöznék össze, mert teljesen életképtelennek tűnsz.

2019. ápr. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is a szülőktől távol megoldást javasolnám. Sose lehet tudni, hogy jön ki a partner a szülőkkel.
2019. ápr. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Szülőktől távol kisház. Hogyha van pénzed a szüleid telkén építkezni, akkor éppen tudnál bárhol máshol is. Nem költöznék olyan helyre, ahol a szülők bármilyen módon is bele tudnak szólni az életünkbe. Meg persze zavarni sem szeretném őket ha én éppen valami hangosat csinálok, vagy kerti sütögetés van stb, ők meg mondjuk pihennének. Az életstílusunk valószínűleg nem igazán egyezik, mindkét félnek zavaró lehetne ha egy telken laknánk.

Amit én itt még megjegyeznék az az, hogy bármikor bekattanhat náluk valami. Barátnőm pont mostanában járt így a nagyanyjával. Úgy voltak vele, hogy nem szól bele semmibe a mama, jól ellesznek szomszédos házakban. Aha.. Aztán valami elkattant neki és a felújított kerítést konkrétan feldarabolta mert hogy ő nem adott rá engedélyt. Nem ez volt az egyetlen eset, egyszerűen élhetetlen lett a helyzet így náluk.

2019. ápr. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Ezek közül inkább az albérlet.
2019. ápr. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Élőben is ezt mondták az ismerőseim. Albérlet és haladjunk lassabban, de egyedül, szülők nélkül.
2019. ápr. 1. 20:11
 8/16 anonim ***** válasza:
47%
Ezert nincs nekem baratnom es nem is kell, minek fizessek masnak egy valag penzt hogy ott eljek mikor uresen all az en hazam otthon.
2019. ápr. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Alapból nem jó ez a hozzáállás, hogy aszerint tervezed, hogy melyik jobb egy nőnek. Ilyen mentalitással csak az aranyásókat fogod bevonzani, akik beleülnek a fincsibe, majd a válással viszik a felét.

Aszerint dönts, hogy neked melyik verzió tetszene jobban, melyiket találnád otthonosabbnak stb.

2019. ápr. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Azért álljunk meg egy szóra! Egy kis ház is kb 40nm, legalább 3millió de inkább 4! Én Veszprémhez közel élek falun és itt egy telek átlag 4-5 millió körül mozog, lehet a házra van pénze de telekre egyáltalán nem olyan biztos!
2019. ápr. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!