Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Vab itt olyan férfi vagy nő,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vab itt olyan férfi vagy nő, akit a párja soha de soha nem szólít a hivatalos keresztnevén, és ezért ha egyszer a kereszteneveden szólítana meg téged, baromira furcsa lenne?

Figyelt kérdés
2021. aug. 6. 17:47
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Van
2021. aug. 6. 17:47
 2/12 A kérdező kommentje:
*Elírtam, azt javítottam
2021. aug. 6. 17:48
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Van.
2021. aug. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem a férjem csak mások előtt szólít a keresztnevemen, egyébként sosem.

Szóval nagyon furcsa lenne, már-már gyanakodnék, ha így tenne. :)

2021. aug. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Van
2021. aug. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Soha nem szólított a nevemen. De soha. Programokat általában csak kettesben csináltunk, így nem is volt indokolt, hogy a nevünkön szólitsuk a másikat. Szakítás után hónapokkal megkeresett, és többször is a nevemen szólított. Le is írta, meg a telefonban is mondta. Nagyonnagyon furcsa volt. Eleve az is, hogy felhívott. Soha nem telefonáltunk amúgy. Elég para volt. Nem tudom, mi volt vele a célja.
2021. aug. 6. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére nem szokott a hivatalos keresztnevemen szólítani, de azt utálom is, viszont a becenevemen rendszeresen.

Én nem szoktam őt a keresztnevén szólítani. Nagyon nem tetszik a neve és nincs beceneve, így ha csak nem nagyon indokolt, nem szoktam kimondani.

2021. aug. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem mindig becenéven szolitanak. Ami olyan kis cuki név így, vagy másik verzioja sima rovidítésnek is betudhato.


Egyetlen barátom hívott csak a teljes keresztnevemen (amugy szép név), és így az ő haverjai tesoi is.

Én külön megtisztelőnek éreztem és nagyon jól esett hogy az első ember aki nem "degradál le".

2021. aug. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
*az elso es utolso ember(meg az ő körei) aki nem degradál le a cuki meg röviditett becenevekkel.
2021. aug. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, engem is becéz cuki néven (nem a nevemből lett képezve), és kettesben sosem mondja ki az igazi nevem. Mások előtt is nagyon ritkán, vagy nem emlékszem.

Nem utálom a nevem, néha szólíthatna úgy is. Igaz, becézni nem lehet sehogy értelmesen a keresztnevem, az összes becenév irritál, főleg a rokonoktól, akik imádják őket.

2021. aug. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!