Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Hogyan segíthetnék a páromon?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan segíthetnék a páromon?

Figyelt kérdés

A covid óta itthon van home office-ban. Az elején nagyon nagyon élvezte, de mostmár sokszor úgy látom, ki van égve. Sokat beszél a munkáról, sokat gondolkodik rajta, én úgy látom néha túlzásba viszi és sokáig dolgozik. Mindenkinek segít, túl jóindulatú a kollégáival, és nagyon leterhelik, mindent mindenki tőle kérdez, folyamatosan kapja az üzeneteket. A nagyon sok meetingre is panaszkodik. Munka alatt egész nap csak sóhajtozik, és látom hogy feszült, szerintem már észre sem veszi.


Hobbija a számítógépes játékok, de hónapok óta abban sem leli örömét, nyüglődik. Nagyon sokat is pihen, de nem látom hogy segítene rajta.


Szórakozni nagyon ritkán járunk. Van egy kutyánk akit rendszeresen sétáltatunk.


Elkezdett fogyózni, nagyon sokat fogyott, de úgy látom ez is már csak rossz hatással van a hangulatára.


Hogyan segíthetnék rajta hogy kimozduljon ebből a mókuskerékből, melankóliából?



2021. aug. 14. 13:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Elbeszélgethetnél vele erről. Vagy ami még jobb lenne, ha ki tudnád zökkenteni. Kitalálni valami új hobbot, elmenni összejövetelekre, ilyesmi.

Amúgy minden tiszteletem a tiéd. Nem azt k~rdezted, mint sokan tennék, hogy elhagyd - e emiatt, hanem igyekszel tenni javítani a kapcsolatért. 😊

2021. aug. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát már nagyon régóta nincs karantén, ez feltűnhetne neki. El lehet járni bárhová. Gondolom neki is megvan az évi 20akárhány nap szabi, vegye ki és menjetek el valahová.


A szigorú diéta tényleg okozhat stresszt. Csináljon minden nap 15-20 perc cardio edzést, az sok kalóriát éget ( -> több cheat meal) és nagyon jó hangulatba kerül tőle.

2021. aug. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kezdjetek el minden héten túrázni. Van sok könnyű útvonal. Lehetőség szerint ne hétvégére tegyétek.
2021. aug. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
En is voltam kieges hataran. En munkahelyet valtottam, azota megint minden jo. Ennek mar 5 eve.
2021. aug. 14. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szégyen, nem szégyen, én pszichológushoz kezdtem járni hasonló gond miatt. Szerencsére jobban vagyok, és sokat jelent az is, hogy segít megfogalmazni azt, hogy mi a bajom, és elvezet a megoldás felé.
2021. aug. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!