Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek is elfogadhatatlan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is elfogadhatatlan ez a viselkedés, vagy csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel együtt lakunk lakásban, én most heti 5 nap dolgozom, ő pedig úgy 2-3 napot max. Mondtam neki, hogy legyen szíves elmosogatni legalább egy részét a dolgoknak, mert már vagy zsinórban 3-4-szer én mosogattam. A mosogatást nem csinálta meg, a szekrényben rendezgette a cuccokat meg vett természetes tisztítószereket, meg stb. De azt se fejezte be rendesen. Én közben porszívóztam, kiteregettem stb. Mosni nem moshatok, mert nem enged oda, mert a saját módszerével mos. Felmosással ugyanez a helyzet. Nem voltam viszont hajlandó elmosogatni továbbra sem, mert erre kértem és folyton ígérgette, hogy majd elfog. Már vagy 4 nap telt el, és még mindig semmi.Kérdeztem, hogy ez mégis miért van ez, és mindig azt mondja hogy most éppen más házimunkát csinál. Nem értem, hogy akkor miért nem kér, hogy segítsek be még többet, vagy valami. Kezd elegem lenni ebből az egészből, én nem akarok mocsokban élni. Egyre jobban elmegy a kedvem a takarítástól, mivel folyton nekem kell a mosogatást csinálnom.
2021. aug. 14. 20:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
Ok
2021. aug. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Papi mami , mióta vagytok együtt ?

Nem unalmas egy ilyen kapcsolat?


Most ez van , mi lesz később?

2021. aug. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Szóval más házimunkákat megcsinál és csak a mosogatást halogatja? Így végülis nem elfogadhatatlan, csak meg kéne beszélni, hogy kinek mi lesz a feladata. Ha ő mondjuk mos, főz és takarít, de a mosogatás teljesen rád marad meg néha porszívózol, az teljesen oké. Ha ő nem csinál meg kb semmit és ha rajta múlik, akkor tényleg mocsok van, az nem elfogadható. Beszéljétek meg hogy legyen, csak lesz olyan megoldás, ami mindkettőtöknek megfelel.
2021. aug. 14. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Hát ahogy ezt elolvastam felszaladt az egyik szemöldököm hogy mi van ez most komoly? Megcsinál más házimunkát kimos és felmos neked ez miért nem elég? Ne legyél már bakker ennyire lusta hogy nem bírsz elmoaogatni 5 perces munka az egész. Éa akkor még neked van eleged. A párodnak lehetne elege az egészből hogy a te csicskád. 5 napot dolgozol és akkor mi van? Más talán nem? Még sem tört el a kisujja mert el kellett mosogatnia. Naponta mosogatok na bumm moat mi lesz biztos leszárad majd a kezem.
2021. aug. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Utolsó az hogy nem engedi hogy csináljam, az nem azt jelenti hogy megcsinálja folyton. Csak hogy nem engedi.
2021. aug. 14. 21:12
 6/12 anonim ***** válasza:
87%

Kivagyok ettől az 5 napot dolgozom szövegektől. Gondolom 8 órában. Én meg 3 napot dolgozom de 13 órában mégsem vagyok basztatva ha nem mosogatok el mindig de közben megcsinálok mást. Miért baj ha te csinálod mindig? És a többit meg ő csinálja zsinórban nem? Porszívózás...stb.

Hihetetlen min ki nem akadnak együttélő emberek

2021. aug. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%

Hat figyelj ha o kevesebbet dolgozik alap h o vegzi a hazimunkat.

Ami tegyuk hozza noi feladat

2021. aug. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
66%

Hátraköti a kezeidet és leültet a sarokba, vagy miaz, hogy nem engedi? :D

Miért kell segítséget kérni? Látod, hogy mosogatni kéne, fogod magad és elmosogatsz. Nehéz?

Vagy B verzió, vegyetek egy mosogatógépet.

2021. aug. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%
4 napja nincs elmosogatva? Ez azert eleg undi. :/
2021. aug. 15. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%
Te sem lehetsz túl igényes, ha otthagyod a mosatlant rohadni
2021. aug. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!