Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal, elvált, vagy válás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal, elvált, vagy válás előtt álló kisgyerekes anyukák válaszoltok?

Figyelt kérdés

Tőletek szeretnék kérdezni, hogyan alakult a válás utáni kapcsolatotok ( vagy kapcsolataitok).


Hogyan/ Hol ismerkedtetek meg?

Mennyire tudtátok megoldani a randizást?

Komoly kapcsolat(ok) alakult(ak), vagy inkább csak rövidebbek?

Az új párotok elfogadta a gyermekeiteket? És a gyerek(ek) Őt?


Összeköltöztetek?


Minden érdekel, kérlek írjatok!


Köszönöm! :)



2020. szept. 19. 08:23
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
79%

Ez a GYK!!!


Itt az összes elvált/egyedülálló anya 3 gyerekkel is két nap alatt talált párt, aki a világ legtökélesebb apája a gyerekeinek, és őt is a tenyerén hordozza.


Amikor egyeülálló gyerekes nőt látsz évek óta minden futónál komolyabb kapcsolat nélkül, akkor annak az az oka, hogy nem regisztrált még a GYK-ra

2020. szept. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

:D


Nyúlván nem csak ilyen van... :)


Érdekelne több történet is.

2020. szept. 19. 08:32
 3/29 anonim ***** válasza:
66%

Pasiként szabad válaszolni?? Megteszem:))!

Lány szülei a legfontosabbak a további szerelmi élethez.

25 körüli anyuka becsúszott gyerek,pasi annyira nem akarta,hogy pszichológushoz jár mert a lány megtartotta. Pesten laktak ,a lány hazajött 200km-re.Szülei rengeteget segítettek, gyerek kicsit a nagyi korosztályt is kedveli. Aztán 4 év után kb összejött élete párjával(aki nagyon is jómódú-főnöke volt) azóta még két kislányuk született. Nagyon boldogok.

Lany 18 évesen szűlt,muszáj esküvő, gyerek apja sem volt idősebb, vicc volt a házasság utolsó 2 éve. A lány napjával éltek együtt...Viszont a lány szülei 2 utcányira laktak,gyerek bármikor szívesen aludt ott. A gyerek apjának minden hétvége alkohol mámorban telt. A lány is vágyott bulizásra, egyszer eljött velünk összejött a haverommal, elvált van egy kislánya haveromtól is, 2 hete volt az esküvőjük.

2020. szept. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Férfiak is írhatnak természetesen! :)
2020. szept. 19. 09:25
 5/29 anonim ***** válasza:
74%

Nálunk tervezett gyerek volt, de végül leleptem (az anyja kavarásai miatt), azóta 5 év telt el és nem is látta a lányát. Van egy nagylány is, ő nevelte, de végül ő is velem maradt (inkább segítség volt, mint teher, most 20 éves már).

Anyám segített meg papámek. Külön laktunk és az anyagiakkal se volt gondom.

Hát, volt egy 1 éves kapcsolatom, neki is volt gyereke, a kapcsolatunk a féltékenysége tette tönkre.

Aztán volt egy pár randim. Volt egy 10 hónapos kapcsolatom, ott az exem nem igen akarta elfogadni a lányom, ha velünk volt sosem mentünk sehova, nem is játszott vele pl sose.

A mostani páromnak nincs szintén gyereke. Őt társkeresőn "találtam meg".

A többiek 2 hónap után találkoztak a lányommal, ő a 2. randin.

Ő mondta, hogy nem gond, ha viszem a lányom is.

Nagyon jól elvoltunk. 1 éve vagyunk együtt, nagyon szeretik egymást.

Jó a kapcsolatunk, nemsokára veszünk házat v lakást.

A többi férfi, akivel randiztam...nekik nem a gyerekkel volt a bajuk, hanem avval h sofőr vagyok, hogy lehetek ilyen felelőtlen h német juhász van a gyerek mellett vagy egyáltalán kutyám is van.

N

2020. szept. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
Mit jelent, hogy fiatal?
2020. szept. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
71%

Nálunk két gyerek, én akartam válni, én vagyok a nő.

Új kapcsolat a munkahelyemről lett, a randizásoknál gyerekek az apjukkal, vagy a nagymamával voltak. Még több napos nyaralásra is eljutottunk így kettesben.


A gyerekekkel a kedvesem kapcsolata nem zökkenőmentes, de működőképes. Kellenek előre lefektetett játékszabályok, főleg nagyobb gyerek esetében, mert ő tud drámázni, viszont mégis csak a párom a felnőtt, tehát szót kell fogadni, és kész. Cserébe a páromat is lehet nyúzni, meg pl jókat búvárkodni vele nyaranta... 🙂

Az apával törekszünk a jó kapcsolatra, én örülök, amikor viszi a gyerekeket, tehát nem hétvégi apa, és ez mindenkinek jó. Nem játszmázunk, a gyerekek érdekeit igyekszünk nézni. Szerencsém van vele ilyen téren.

A dolgok most fognak bonyolódni kissé, ugyanis jön a harmadik baba, a közös az új párommal.


Összességében nálunk jól működnek a dolgok, nem maradtam egyedül, nem pótapát kerestem, sokkal jobban érzem magam most, mint pl 5 éve, szerelmes vagyok. 🙂

2020. szept. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Fiatal.. mondjuk inkább 40 alatt.. de valaki 50 felett is az.. :)


7-es, szerelmesnek lenni olyan jó :)

2020. szept. 19. 10:47
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt szerencsém, pedig a huszonéves ugye még mindenképp fiatalnak számít. Igaz, amellett, hogy van egy gyerekem, nincs munkám, és még csinos sem vagyok, szóval halmozottan hátrányos helyzet...
2020. szept. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
80%

En olyanokrol tudok akik àzmentek apàcàba.

Csak a munka es gyerek non stop. Nem tudnak mit tenni. Egy perc maganéletük sincs.

2020. szept. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!