Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvált gyerekes anyukák 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált gyerekes anyukák 30 felett, hogy alakult az életetek?

Figyelt kérdés

Sajnos egy éve úgy alakult, hogy beléptem az egyedülálló anyák táborába kettő kicsi gyerekkel. Mostanában kezdtem gondolkodni azon, mit hozhat a sors még nekem párkapcsolati téren majd.

Nem ez most a prioritás, de elgondolkodom néha olyanokon, hogy hiába járok a harmincas éveimben, hiába vagyok igényes magamra stb, lehet, hogy akkor én már soha többet nem fogok szexelni? Soha nem fogok férfi mellett elaludni?

Soha nem voltam a kalandok híve és nem gondolnám, hogy fogok pl. társkeresőzni.

Irigylem, akinek megy és esetleg élvezi is. Bennem van egy csomó para ezzel kapcsolatban. Pl mi lenne ha szembe jönne ott egy kolléga, vagy ügyfél, vagy összeszedek valami pszichopata fazont, mit tudom én.

Viszont ezen kívül nem tudom mi marad?

Aki hasonló helyzetben van/volt hogy vagytok? Hogy alakult az életetek? Hol találkoztatok a későbbi partneretekkel, ha találkoztatok?

Volt aki inkább úgy döntött, egyedül marad? Megszoktátok?



#anya #társkeresés #Kisgyerekes lét
2021. ápr. 22. 22:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%

Ha nem akarsz társkeresőzni, akkor ki kell mozdulnod otthonról, programokat szervezni, jönni-menni.

Az ablakon viszonylag ritkán röppen be a vágyott férfi.

2021. ápr. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Ha csak ennyi kéne, nyitva hagynám télen-nyáron, mármint az ablakot :)
2021. ápr. 22. 23:00
 3/20 anonim ***** válasza:
66%

"Pl mi lenne ha szembe jönne ott egy kolléga, vagy ügyfél, vagy összeszedek valami pszichopata fazont"


...vagy veled jön össze vki :D


Inkább csak várd a sült galambot és gurulj a földön miközben kiabálod h hol vannak a normális pasik, tudod ahogy az átlag 30+ nők szokták.

2021. ápr. 22. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem itt is megpróbálhatsz ismerkedni. 🙂
2021. ápr. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Mindig benne van a pakliban, hogy rossz embert fogsz ki, függetlenül attól hogy anya vagy. Interneten és személyesen is ugyanúgy belefuthatsz pszichopatába, ha rossz emberismerő vagy, tartson tovább az ismerkedés fázis, nem muszáj 1 napon belül találkozni és lefeküdni ha nem vagy benne biztos. Lesz rossz randid, meg fognak bántani, de csak így találhatsz normális kapcsolatot.
2021. ápr. 22. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
79%

Nem tudom hogy milyen idős vagy, mert ugye az sem mindegy, a harmincas éveid melyik részét taposod. De még ha a végén járnál is, hidd el hogy fiatal vagy még. Intelligens és nyitott csajnak tűnsz, ami - legalábbis az én olvasatomban - előnyt jelent a párkeresésnél.

Járj nyitott szívvel, és rád fog találni a szerelem ;)

F/40+

2021. ápr. 22. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
#6 nekem mindennek tűnik csak nem nyitottnak XD ugyanazt a kérdést olvassuk?
2021. ápr. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
77%

Szívesen beszélgetek veled írj ha gondolod.

F

2021. ápr. 22. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
46%

Kedves #7!

Igen, ugyanazt a kérdést olvassuk. Csak különböző szemszögből nézzük őt.

Ha jól gondolom, te azért nem látod nyitottnak, mert párkeresés szempontjából kevésbé nyitott.(nem prioritás a párkeresés, ellenérzései vannak a társkeresőkkel kapcsolatban, stb.)


Én pedig magára a személyiségére tippeltem, hogy nyitott.

2021. ápr. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Nem mondom, hogy biztos soha nem fogok társkeresőzni, de még szoknom kell a gondolatot.

Nem vagyok otthon benne.

Kívülről nekem ez olyan kimegyek a piacra, hogy ez vagyok én, tessék venni." Igen, jól látod, csak B-s mellem van, de kva jó pörköltet főzök, naaa, vigyémá'el randizni, jó lesz, becsszó. "

És most itt elnézést minden társkeresőzőtől, abszolút nem akarom ledegradálni a dolgot, csak nincs rálátásom. Aztán lehet, hogy jövőre ilyenkor én leszek itt a legnagyobbb tinder guru és osztogatom a tanácsokat, ki tudja.


35 vagyok, tudom, hogy azért még nem a B oldal forog meg igazából nem is szeretnék senkit egyelőre, csak na...

2021. ápr. 23. 00:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!