Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Igaz , hogy csak akkor derül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz , hogy csak akkor derül ki, h összeillik egy pár ha már együttélnek?

Figyelt kérdés
3 éve vagyok együtt a barátommal, most költöztünk össze, és egyre több konfliktusunk van...

2021. aug. 22. 09:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, igaz. Mi 2 évig voltunk távkapcsolatban és fél évet bírtunk ki egymás mellett közös lakásban. Majd szakítottunk.
2021. aug. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem megy mindenhol simán, mint a karikacsapás, meg kell dolgozni az összecsiszolódásért is.
2021. aug. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
35%

Megesik hogy akkor jön elő vmi tikkje a másiknak.

De sztem ehhez nem kell osszekoltozni se.

En az aktuális baratomnal elég sokat vagyok általában. Általaban mindenkivel minden megy mint karikacsapás. Összekoltozes utan is.


A mostani barátom aki valszeg a nagy ő, szóval legek legje nekem, erre ő életem elso olyan barátja akinek tikkjei vannak már most látom!:(😭

Vele az egyuttélés kegyetlen lesz. Már most próbálom alakitani hogy probáljon már rugalmasabb lenni és ne rigolyás.

2021. aug. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy igaz. De még évek múlva is lehetnek meglepetések, az ember változik.
2021. aug. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%
Huszonéves koromban könnyen ment az összecsiszolódás. A gond akkor van, ha az első tartós kapcsolat/házasság nem lesz a végső, mert utána már sokkal nehezebb összecsiszolódni bárkivel.
2021. aug. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Lakva ismerszik meg az ember.
2021. aug. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
95%
Az alaptulajdonságok hamar kiderülnek,ha sokat van együtt,többféle helyzetben két ember,egy kicsit alaposabban is megismerjük. Viszont igen,lakva ismerszik meg a másik,akar anyagi,akár alkalmazkodási,tisztasági szokásokban.
2021. aug. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

No akkor ez szomorú,h elcsesztem vele 3 évet a semmiért..


Bár sejtettem, h ez lesz..

2021. aug. 22. 11:17
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem csesztél el három évet, ha tanulsz belőle és a következő kapcsolatodban már tudatosabban keresed a számodra fontos dolgokat.
2021. aug. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi 14 éves korunk óta ismertük egymást.

18 évesen jöttünk össze.

21 évesen költöztünk össze.


Most 23 éves vagyok, két éve élünk együtt. Hát voltak meglepik, pedig mi aztán gyerekkorunk óta ismertük egymást :D

Nem mondom, hogy könnyű volt, mert nem. Az összeköltözésünk után fél évig rendszeresen veszekedtünk mindenen, főleg a házimunkán. Két nagyon különböző felfogású ember vagyunk ebben, ő a halogatós, én meg a mindent azonnal típus.

DE

A szeretet, a fejlődni akarás megvolt bennünk így nagyon jól alkalmazkodtunk egymáshoz idővel. Én lazább lettem, ő meg összeszedettebb. Sok kompromisszum volt, sok csiszolódás, de mostmár ott tartunk, hogy ezer évente van vita és akkor is apróságon. Boldogok vagyunk és a legjobb döntés volt összeköltözni mert sokkal erősebb most a kapcsolatunk mint a rózsaszín ködös randizgatós időszakban. Nekem mindent megér, hogy van egy közös kis "fészkünk" amit együtt építünk, akkor is ha albérlet. Remélem majd 5-6 év múlva lesz már annyi önerőnk együtt, hogy egy közös házat is vehessünk, mert az az igazi :)


Szóval ez sok mindentől függ. Akiket szétszed egy összeköltözés, azok sosem voltak egymásnak megírva. Ha nem vagytok képesek harcolni a kapcsolatért, azaz változni, fejlődni, hibákat beismerni, alkalmazkodni, akkor megette a fene.


23L

2021. aug. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!