Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Nők akik együttélnek a párjukk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők akik együttélnek a párjukkal, milyen sűrűn találkoztok a barátaitokkal?

Figyelt kérdés
2016. nov. 4. 18:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem túl sűrűn, sajnos. Ahogy ráérünk. Ez egyébként teljesen független attól, hogy párkapcsolatban élünk (konkrétan már mindenki házas, és gyereke van), egyszerűen már nincs annyi szabadidőnk, mint régen.


Vagy ők dolgoznak, vagy én, vagy valami közbejön.


A párom nem szól bele semmilyen formában, hogy kivel és mikor találkozok, és én sem. Ismerjük egymás legjobb barátait, a haverokat is, és az sem ritka, hogy náluk vagy nálunk ülünk össze.

Mondhatni közös a baráti kör, pl. az én barátnőm férjével nagyon jól összehaverkodtak, ők is szerveznek néha pasis programot (magyarán beülnek egy sörre valahová, és meccset néznek).

2016. nov. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincsenek külön barátaim mert nincs rá igényem. A barátom haverjaival szoktunk néha, 1-2 hetente hétvégén programot szervezni.
2016. nov. 4. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
évente 2-3-szor, ez bőven elég, még sok is
2016. nov. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

3 évig nagyon közel laktunk a barátnőmhöz, akkor hetente többször is találkoztunk. Állandóan jött hozzánk, mert 10 percre voltunk egymástól. Nagyon jó időszak volt, imádtam, és nagyon hiányzik.

El kellett költöznünk, most 1 órás távolságra vagyunk, és így sajnos jó ha havonta 1-2 találkozót össze tudunk hozni :( Nagyobb baráti társasággal pedig kb évente-félévente

2016. nov. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Havonta 1-2-szer, a kettő már jónak számít. Nehéz összehangolni a dolgokat, hét közben én a munka miatt egyáltalán nem érek rá, így marad a hétvége, de akkor is közbejöhetnek dolgok, pl. valaki haza utazik, párjával van programja stb. Azért az egy minimum megvan, és nagyon törekszünk a kettőre, plusz ha pl. szabadság lehetővé teszi, akkor is találkozunk.

Amikor meg végre összejön a találka, akkor több órát együtt vagyunk, mindent el tudunk mondani a másiknak, jut idő szórakozni is, szóval nem olyan gáz azért. Két találkozás között meg általában facebook-on írunk egymásnak, ha épp van megosztásra érdemes történés.

2016. nov. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
1-2 havonta
2016. nov. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Heti rendszerességgel járok olyan közösségbe, ahol a barátaim is vannak (hobbi kapcsán).

Kifejezetten baráti csevejt pedig akkor szervezünk, amikor igény van rá. Az, hogy párkapcsolatom van, ezt nem befolyásolja. Mikor összejöttem a párommal, mindkettőnknek megvolt a saját élete, baráti kör, hobbik, stb. Ez részben fedi egymást, de attól még mindketten éljük tovább ugyanúgy a különbejáratú életünket is, mint előtte.

2016. nov. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hetente.


31/N (dolgozom és házas vagyok, gyerek nincs)

2016. nov. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Változó. Mikor még nem voltak a gyerekek, az volt a megállapodás, hogy heti egyszer legalább baráti program kell, hogy ne punnyadjunk be. Ez vagy egy közös baráti társaságos összejövetel volt, vagy külön-külön mentünk.

Mikor megszületettek a gyerekek, nekem sűrű lett, mert a környéken sok kicsibabás anyukával barátkoztam össze és sokat jártunk együtt sétálni vagy játszóra, férjemnek pedig lecsökkent, mert ő munka után inkább repült haza babázni, maximum hétvégén csináltunk barátokkal programot, de nagyon ritka volt. Amióta már nagyobbak, és ott tudjuk hagyni a nagyszülőknél a gyerekeket, azóta nagyjából háromhetente van egy haverokkal töltött este. Nyáron több volt, mert a baráti körből már sokaknak van gyereke és együtt is voltunk nyaralni.

2016. nov. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kb félévente, van akivel évente, ritkábban 3 havonta ha sikerül, de ez független a kapcsolatomtól, egyszerűen nem tudunk úgy egyeztetni a barátokkal.

A közös barátokkal kb 2 havonta.

2016. nov. 6. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!