Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Volt már veletek úgy,hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már veletek úgy,hogy nem voltatok teljesen boldogok miután összeköltöztetek a párotokkal?

Figyelt kérdés
Mielőtt összeköltöztünk 3 évig jártunk,utaztunk ide-oda,mentünk programokra szerettük egymást,a kémia müködött kettőnk között,de én mégsem voltam belé szerelmes. A páromat egy jó társnak láttam,barátnál többnek,de mégsem voltam szerelmes,valamiért nem hiányzott,lehet hogy azért mert sokat voltunk eggyütt,és sokat is telefonáltunk.Sosem tudtunk egymással szakítani. Sajnos vagy nem sajnos ő nem akar gyereket én szeretnék,de mióta összeköltöztünk rájöttem ,hogy anyagilag nem tudnánk eltartani egy gyereket.De a lényeg az,hogy most mióta összeköltöztünk nem nagyon találom a helyem, valamiért nem vagyok teljesen boldog. Szüleim,kutyám szokott hiányozni, igaz őket látogatom.Lehet 4 év után már természetes,hogy csak szeretet van a másik felé?

2021. szept. 28. 09:25
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Nem értem ha eleve nem voltál belé szerelmes, most miért lennél csak mert együtt laktok?
2021. szept. 28. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Attól, hogy összeköltöztetek, továbbra is lehet, sőt KELL is programokat csinálni, lehetőségekhez mérten újdonságokat kitalálni, hogy ne csak a napi rutin legyen és ne váljon megszokássá a kapcsolat.

Neked kell eldöntened, hogy szereted-e a párod, vagy sem. De lángoló szerelem ennyi év után más kapcsolatban sem lesz.

2021. szept. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy belé szerelmes és gyereket akarsz, ő nem. Miért vagy még vele? Az egész érthetetlen.
2021. szept. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán minek költöztél vele össze? Egyáltalán minek vagy vele?
2021. szept. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Eleinte nem foglalkoztatott a gyerek téma. Ő már az elején kijelentette,hogy nem akar gyereket én viszont még nem tudtam,hogy mit akarok. Most már szeretnék gyereket,de mióta albérletben lakunk rákellett jönnöm,hogy mivel kevés a bevétel ezért amúgy sem tudnánk gyereket vállalni. Én 30 éves férfi vagyok a semmire nem vállalok gyereket.Most nyilván szakíthatnánk is, de akkor mással sem biztos,hogy tudnánk vállalni az anyagiak miatt.Nyilván azért a belemet sem akarom kidolgozni. Szóval egyenlőre próbálunk élni, jól érezni magunkat,csakhát úgy érzem kicsit megakadt az életem.
2021. szept. 28. 15:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Hajaj, pedig én még szerelmes is voltam. Addig voltunk igazán boldogok, amíg nem költöztünk össze. Ő azt gondolta, az összeköltözéssel kapott egy új anyukát. Én azt gondoltam, hogy egy igazi férfivel költözök össze.
2021. szept. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!