Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Átlagban mennyi időt töltötök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Átlagban mennyi időt töltötök közös programmal a veletek együtt élő párotokkal?

Figyelt kérdés

Gondolok itt olyanra, hogy miután munkaidő után hazamentek, akkor beszélgettek, filmet néztek, közösen főztök, bevásároltok, elmentek a városba valami közös programra..

Azért merült fel bennem a kérdés, mert a párommal távkapcsolatban élünk, és mikor elutazok hozzá mondjuk másfél hétre, akkor is képes este 8-9 óráig túlórázni, illetve elmenni munkaidő után és hétvégén másodállásra (megjegyzem egyikre sincs szüksége az anyagi helyzete alapján). Szóba került, hogy nem is szeretek már eljárni hozzá, hisz ennyi erővel kár egy városban tartózkodnunk, mert nem is találkozunk szinte. Erre azt a választ kaptam, hogy miért, én abban a másfél hétben szeretném bepótolni azt a 2-3 hetet amit külön töltünk? Hát őszintén szólva igen, ha már elutaztam hozzá, akkor azt várnám, hogy együtt vagyunk azokon a napokon, és nem akkorra időzít be másodállást.

Erre szintén megkaptam azt is, hogyha összeköltöznénk se lenne másképp - mindenki élné a saját életét, és nem az lenne, hogy minden délután együtt ülünk a tv előtt vagy elmegyünk közösen plázázni. Természetesen nem is ezt várnám el, mindenkinek kell énidő, hogy a saját dolgaival foglalkozzon, de azt sem érzem normálisnak, hogy napi fél órára ülünk csak le egymás mellé. Tényleg ennyire nem foglalkoznak egymással az együtt élő párok?


2021. okt. 6. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
91%

Ismerosom (es sok mas ffi is)munkamániás.

Az elozo felesege el is vált tole. A masik meg kitart igy is holtomiglan es szeretik egymast.

De a not a tenyerén hordozza amugy

2021. okt. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%

Minden nap van 1-2 ilyen óra. Vacsora közben, kutyasétáltatás közben stb végig beszélgetünk például. Hetente 3-4 alkalommal eljárunk késő este edzeni is együtt. Szex ritkábban van, mert azért fáradtak vagyunk, de olyan nincs, hogy ne foglalkoznánk egymással.


Mondjuk a film szerintem annyira nem közös program, de azt is szoktunk. Jöttek ki új évadok a közösen nézett sorozatainkból most.


3 éve vagyunk együtt, 2 éve együtt is élünk. Én ezt érzem normálisnak, pedig munka mellett tanulok is, nincs túl sok szabadidőm.

2021. okt. 6. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
29%
Sz*rom le, nekem ez nem játszik központi szerepet. A saját dolgaim legyenek rendbe, utána jöhet a többi.
2021. okt. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
3-4 havonta fél-3/4 napot
2021. okt. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A délután a gyerekeké a központi szerep, de arra tudatosan figyelünk, hogy este, mikor elaludtak, legalább 1,5 órát töltsünk kettesben. Hogy ez éppen egy kiadós beszélgetés, egy társas, egy film, szex vagy csak hülye funny cat compilation-ök nézése, lényegtelen, de ebből nem engedünk.
2021. okt. 7. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!