Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ötletek hogy tudnék örömet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ötletek hogy tudnék örömet okozni a barátnőmnek? Nemrég vagyunk együtt, friss a szerelem, szeretnem elvarázsolni valami délutáni, esti programmal, ami leveszi a lábáról.

Figyelt kérdés
Várom az ötleteket:)
2010. okt. 13. 02:24
 1/7 A kérdező kommentje:
+ csináltam egy kis hülyeséget,nem nagy dolog,de biztos megfog kicsit haragudni,sértődni,így mégjobb lenne ha kiengesztelném valamivel.
2010. okt. 13. 02:27
 2/7 anonim ***** válasza:
Cekszuáld meg ;)
2010. okt. 13. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
főzz neki, vegyél virágot, szerezz egy jó filmet, és filmnézés helyett valóban szexuáld meg.
2010. okt. 13. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Díszítsd fel a szobádat élő virágokkal, nem kell egy kazalnyi, csak pár szál ide-oda. Gyújts illatgyertyákat, mécseseket a szoba különböző pontjaira, csak ez legyen a fényforrás. Főzz valami egyszerű, de finom kaját neki, ez legyen a felvezetés. Majd küldd át a másik szobába és addig gyújtsd meg a gyertyákat, majd vezesd be a szobádba.. és akkor vallj neki szerelmet, mondd el, mennyire fontos ő neked és nagyon szereted...

ha az én barátom ilyennel lepne meg, hát elsírnám magam a gyönyörűségtől az biztos! többet érne bármilyen más ajándéknál!

2010. okt. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%

"és akkor vallj neki szerelmet, mondd el, mennyire fontos ő neked és nagyon szereted..."


Nem rég vannak együtt hello. Szóval ezt semmiképpen ne tedd. Adj neki vmi ajándékot, de ne olyat amit vmi gagyi boltban vettél, a legjobb ha te magad csinálod és ötletes. Én például egyszer találtam egy olyan botot, ami egy álló farokra emlékeztetett, letisztítottam meg minden és azzal a szöveggel adtam neki, hogy: "ez a mi szexuális védőszentünk" jót röhögött aztán kureltünk egy nagyot.

2010. okt. 18. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Utolsó, te meg egy tapló paraszt vagy...

hálát adok az Égnek, hogy az én Barátom nem ilyen pfff...

2010. okt. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:DDDDD
2010. okt. 18. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!