Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerinted mennyi ideig lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinted mennyi ideig lehet bírni egy távkapcsolatot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kérdésemet csak a kíváncsiság ihlette, szerintetek mennyi ideig bírja azt egy ember átlagosan, ha távkapcsolatban "kell" élnie? Ezalatt olyan kapcsolatot értek, ahogy a húszas évei elején van a két fél és mondjuk havi 3-4 alkalommal együtt tölteni 1,5 napot általában és például munka/iskola vagy családi gondok miatt nem tudnak összeköltözni egyelőre.


Előre is köszönöm a válaszokat:)



2021. okt. 7. 14:15
A kérdező szavazást indított:
Maximum 1-2 hónap, így nem tudják megismerni egymást úgysem
Maximum fél év
1-2 év belefér
3-4 év
Akár 4-5 évig is
Bármeddig, a szerelem erőssé teszi őket
Egyéb, kifejtem kommentben
29 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
84%
Bele sem mennék ilyen kapcsolatba...
2021. okt. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem csak el lennénk, hanem úgy érezném ő életem szerelme akkor nagyon max. 1 év.


L

2021. okt. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%
Addig amig nem talalsz jobbat
2021. okt. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

azoval kb minden hetvegen tudnak talalkozni? oszinten, szerintem ez nem egy olyan hu de nagy tragedia, nyilvan nem a legidealisabb.

de ha pl. hetkozben mindeketten dolgoznak, illeve ugy alakutjak, hogy egyeb programjaik (baratok, edzes akarmi) is akkor legyenek, akkor szerintem elszalad a hetkoznap es az a heti egy tali tarthato egy darabig. ha komolyan terveznek, celszeru kb egy even belul osszekoltozni szerintem, addig ki lehet birni.


ez nem olyan veszes tavkapcsolat. en konkretan masik orszagban elek, mint a baratom, na az erdekelne, hogy igy meddig lehet vajon birni..

2021. okt. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ilyen volt az első kapcsolatom, 2 évig tartott, még így is, hogy fülig szerelmes voltam. Hosszú távon szerintem nagyon kevés az esélye, hogy működjön.
2021. okt. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha havonta együtt vannak.. legalább 2-4 napot akkor azt mondom egy évig, utána érdemes összeköltöznie..
2021. okt. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
23%

Ikerlángommal már több száz éve távkapcsolatban élünk. Sőt még csak nem is beszélünk.


De a szeretet mindent áthidal. Nem telik el úgy hét, hogy ne gondolnánk a másikra.

2021. okt. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!