Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 6 hónapig nem látom majd a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 hónapig nem látom majd a lányt aki mindennél fontosabb nekem. Bírni fogja a "kapcsolatunk"?

Figyelt kérdés

Azért nem egyszerű ez az eset mert...A lánnyal már több hónapja "együtt" vagyunk(több éve ismertük egymást de csak később lett vonzalom) volt már sex is mégis úgymond nem vagyunk kapcsolatban mert nem gyógyult fel az előző kapcsolatából...nah most:

1.hiszek neki nem csak pótlék vagyok....egy újabb menet stb ez fix megbízható lány nem hétköznapi máskülönben nem foglalkoznék az egésszel.

2.nem menekül a "kapcsolatból" kényszerből megy hajó útra tudjátok felszolgáló stb...6 hónap minimum.

Szóval az igazi kérdés hogy álljak ennek az egésznek elébe...tegyük fel ott vagyunk a kapuban és menne már a hajóra mi fenét mondhatnék?

6 honapig nem látom nem tapintom...biztos hogy ő is ugyanúgy érez irántam de nem mondja ki...szóval 3 "verziót" látok:

1. Felejtsük el ami volt köztünk aztán kész(drasztikus ezt szerintem egyikőnk sem akarja)

2. "Szabadság" ez nekem szintén fájó...itt gondolok arra hogy 6 honapig fagyasztjuk a "kapcsolatot" és azt csinál amit akar meg én is de én fixen hűséges idiot vagyok szal ha akarnám se csinálnék ilyet(mármint most is meg csalásnak minősítem pedig nem vagyunk együtt)szal ez is fura

3 a jó kis regény szerű megvárjuk egymást szerelmem mondat ami itt azért nem működik mert nem szeret vagy csak nem meri vagy nem akarja ki mondani...


Ti mi a fenét mondanátok vagy mi forogna le bennetek?

(a vége az lesz úgyis hogy meg beszéljük de gondoltam mán írok egy kérdést ha mán reggeltem.)


26f



2017. nov. 12. 12:04
 1/5 anonim válasza:

&&&$$$&^#/&&/$&&&^^^#/(/@##!":?*&^;

//&&^#^&&&&^&&

//^^^^^$@7^$/

///^63$#$&&&^$/&&&

2017. nov. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos nagyon úgy tűnik, hogy nem jelentesz neki semmit. Ahhoz elég jól nézel ki, hogy hajlandó legyen szexelni veled, de ahhoz nem, hogy felvállaljon mások előtt.
2017. nov. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mit számít az, hogy mi mit mondanánk? Üljetek le megbeszélni, mindenki elmondja az érzéseit, és közösen kitaláljátok, hogy melyik verzió mellett döntötök.

(mi két jónapja sem voltunk még együtt, mikor a munkám miatt 4 hónapra külföldre kellett mennem; azóta 3 év telt el és még együtt vagyunk, szóval ez az opció is működőképes)

2017. nov. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1.thx

2. Hahaa ez erős volt köszi:D egyébként erről nincs szó tehát annak ellenére hogy nem szereti a randikat és annak kifejezését is...el jön velem bárhová(illetve tudnak az afférunkról olyanok is akik közel állnak hozzá) a kinézettel úgyszintén nincs gond(nem nagy pofával mondom itt h fél isten vagyok...csak azért nem vagyok rusnya na :D)köszi a választ!

3.kiváncsiság ez mozgatja az embereket azért kérdem itt :D és köszönöm a választ illetve gratulálok a kapcsolatotokhoz!

(meg beszéljük az biztos de addig még el kell érnem hogy 6 hónap alatt csak rám gondoljon hhaahhh)

2017. nov. 12. 18:26
 5/5 anonim ***** válasza:
Több mint egy évig voltunk távol egymástól a párommal. (1500 km-re távol). Ő az egyik városban az egyik egyetemen, én meg egy messzebbi külföldi városban egy másik egyetemen. 3x találkoztunk a majdnem másfél év alatt. Mégis immár 5 éve vagyunk együtt. Ha akarjátok, fog működni. Anélkül, hogy bárki bárkit megcsalna. De ehhez mind ketten akarni kell, és nem csak félig.
2017. nov. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!