Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Aki még nem élt együtt senkive...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki még nem élt együtt senkivel azzal biztosan nehéz lesz az együttélés ?

Figyelt kérdés
31 éves férfiról van szó, eddig bár voltak hosszabb kapcsolatai de a szüleivel él. És sajnos ennek az oka az anyagiak. Mert ö segíti a szülőket.
2021. okt. 7. 15:57
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
34%
Segíteni lehet a szülőket úgy is, hogy közben 31 éves korodra felnősz és elköltözöl. Igen, ilyen emberrel biztosan nehéz lesz együtt élni, mert benne ragadt egy korábbi életszakaszban.
2021. okt. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
71%

nem feltetlenul.

en a kerdest ugy ertelmezem, hogy aki PARKAPCSOLAT szintjen nem elt egyutt senkivel. en egyedul eltem, a baratom lakotarsakkal, megse volt egyikunk se problemas, mikor osszekoltoztunk.


szerintem ez nagyreszt szemelyisegen es alkalmazkodokepessegen mulik inkabb. mi mindketten eleg alkalmazkodoak vagyunk es nagyjabol hasonlo az ingerkuszobunk, nem szoktunk hulyesegeken feleslegesen dramazni.

2021. okt. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
0%

Egyetértek az 1essel

Kevésbé lenne nehéz ha élt volna már legalább egyedül.

De ebben a formában hogy a szülői házból még csak ki sem szakadt nem lesz egyszerű...

2021. okt. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:

Igen mèg ki sem szakadt onnan.

Ez egyrészt érthető mert egyeudl egy albérletet fizetni mikor ott a nagy ház, felesleges. De valahogy ez sem jó. Ha meg fenntart albérletet és hazajar segíteni alig töltene ott időt.

2021. okt. 7. 16:15
 5/47 anonim ***** válasza:
35%

"Ez egyrészt érthető mert egyeudl egy albérletet fizetni mikor ott a nagy ház, felesleges."


Nem az. Normális emberi igény külön lenni. Én fizettem az albérletem, hiába volt nagy ház. Ha a szüleim nem tudták eltartani a nagy házat, akkor mentek lakásba. De én nem ragadok otthon 30 évesen azért, mert nekik 5 szoba kell. Mivel FELNŐTTEM.

2021. okt. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
68%

"Ha meg fenntart albérletet és hazajar segíteni alig töltene ott időt."


Minden felnőtt ember kevés időt tölt a gyermeki otthonában, mivel a saját életével van elfoglalva és új otthont, új családot, új életet épít.


Amiről te beszélsz, az jó kifogás arra, hogy sose kelljen felelősséget vállalni, költözni, eltartania magát és függetlenedni. Nem élnék ilyen emberrel egy percet sem.

2021. okt. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
100%

Kettőnek nincs köze egymáshoz. Inkább függ a személyiségétől, hogy mennyire lesz vele nehéz az együttélés.

Ha úgy él a szüleivel, hogy besegít minden házimunkába, költségbe stb.. Akkor az nem gáz. Csak akkor gáz, ha elvárja, hogy kiszolgálják, mint egy gyereket.

2021. okt. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:

Nem kifogás, az anyukaja beteg és ténylegesen segítségre szorul.

Nem őt szolgálják ki.

2021. okt. 7. 16:35
 9/47 A kérdező kommentje:
5 Havi 100 ezret kidobni úgy hogy ugyanúgy otthon lenne mert megy segíteni az jobb?! Tényleg???
2021. okt. 7. 16:36
 10/47 anonim ***** válasza:
23%

És most, hogy jöttél, te is költözöl oda takarítani, meg pelusozni anyucit?

Vagy most otthagyja őket, dögöljenek meg, mert te jöttél és veled fog élni?

Vagy mi most pontosan a dilemma? Hogy és hol is fogsz te vele élni??

2021. okt. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!