Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Külön alvástól ment már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külön alvástól ment már valakinek tönkre kapcsolata?

Figyelt kérdés

Folyamatos éjszakai problémát okoz férjem horkolása. Gondolkozunk a külön alváson. De én félek, hogy csak elhidegülés lenne belőle.

Még belegondolni is furcsa, hogy reggel csak találkozunk a konyhában, a nappaliban...mint a lakótársak, és érdeklődünk ki hogy aludt, mikor ébredt..Hogy megszűnik az intimitásnak az a része, hogy tudom mennyi idő alatt aludt el, hogy mennyire forgolódott, hogy éjszaka hozzá érhetek akár csak egy ujjal, hogy reggel ágyból kikelés előtt ránézek hogy alszik, adok neki egy puszit...mindez oda-vissza...

De így meg az éjszaka közepén szinte menetrendszerűen jön a horkolás, mindenféle alvási hangok miatti probléma...

Volt akiknél rosszul sült el a bármi okból történő különalvás?



2021. szept. 25. 04:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%

Nálunk is a horkolásom miatt volt gond:)

Fél év után mindenki a saját szobájában alszik,de csak alszik :)

Többit egyutt vagyunk és nincs semmi gond, sőt jobb lett minden. Én egy pacsirta vagyok, párom pedig bagoly típus.Ebből sincs így gond.

És nagyon szeretjuk egymást.

De minden kapcsolatban jó, ha van egy kis tere és önideje a feleknek !

2021. szept. 25. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
65%
A horkolás megoldáaa alapvetően nem a különalvás.
2021. szept. 25. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
47%

Az intimitás nem az ágyban kezdődik!

Még lehet, hogy fel is dobja a kapcsolatot, hogy este más ágyba fekszetek le együtt. Csak aludni kell külön, még azt is lehet, hogy reggel, aki korábban ébred, az átmegy, és ugyanúgy keltek reggel.

2021. szept. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%

Az együtt alvást nem érdemes erőltetni. Én is horkolós lettem, a feleségem folyamatosan felkeltegetett. Sokszor fáradtabban keltem emiatt, mint ahogy lefeküdtem.

Külön ágyon aludtunk, aztán külön szobában. A lényeg, hogy legyen rendszeres a szex a különalvás ellenére is. Ha ezt nem tudjátok megoldani, akkor mehet tönkre a kapcsolat.

2021. szept. 25. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
56%

Nekem nem menne, én bújós vagyok, a horkolást meg kell oldani!


Nálunk okozott elhidegülést, de nem a külön alvás, hanem a nagy ágy két oldalán való alvás, mert az exem csak úgy tud elaludni, ha senki nem ér hozzá és "van elég helye". Ezt szépen titkolta egy évig(és úgy is elaludt egyébként, csak kevésbé volt neki kellemes), állítása szerint az én kedvemért, aztán elmondta.


Nekem ez így nem ment, úgy éreztem távolságot tart, ami miatt egyre jobban rámásztam napközben, végül ott tartottunk, hogy őt igazából a kézfogás is zavarja az utcán, nem hogy a puszi..


Nekem nem ment "teret hagyni neki", mert én igényeltem volna a gyakori egymáshoz érést. Nem illettünk össze, megindította a lavinát, feszültséget szült és borult vele minden.

2021. szept. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
19%
Aludni csak külön ágyban. ALAP!
2021. szept. 25. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
69%

Én el nem tudnám képzelni, hogy ne a barátnőmmel egy ágyban aludjak. A horkolás akár súlyos egészségügyi probléma jele is lehet, inkább kezelni kéne a külön alvás helyett.

Anno én is horkoltam, mert nem mozogtam semmit, volt rajtam jó sok fölösleges kg és dohányoztam. Aztán jött egy életmódváltás és abbamaradt a horkolás. Nálam ez volt a megoldás. Férjednek is érdemes lenne orvoshoz fordulni.

2021. szept. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
42%
Szüleim évek óta külön alszanak a fent említett probléma miatt. Nem ment tönkre semmi. A veszekedések gyakorisága olyan, mint előtte.
2021. szept. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
42%

Van erre valami lézeres kezelés.kb 300 e ft

Nem ertem az embereket miert nem oldják ezt meg. Inkabb 20 év vergodés ejszaka.

2021. szept. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
65%

Itt csak 155 ezer ft

[link]

2021. szept. 25. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!