Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szakítási indok lehet e ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítási indok lehet e ha a párunk semmibe veszi a családom?

Figyelt kérdés

Nem jön velem ha valami családi program van, pl nevnapra, születésnapra. Vagx csak látogatóba?

Vagy ha jönnek mi hozzánk, ki se jön a szobából még köszöni se.

Én mindig mentem vele az ővéhez, vagy ha jöttek ki mentem hozzájuk. Semmi rosszat nem szólt senki rá, vagy hozzá. Nem bántotta meg senki a családomból. Nem is értem miért csinálja ezt, de nagyon bunkonak tartom és tiszteletlennek.... Meg hát bánt engem ez. Legszivesebben elküldeném, hogy nem képes pár percet szánni a idejéből.



2021. okt. 17. 13:40
 1/10 anonim ***** válasza:
83%

Nálam biztos hogy nem.

En se akarok a párom csaladjával bratyizni. Köszönöm is annak aki megkimél ezzel.

2021. okt. 17. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hozzá teszem még azt hogy régóta együtt vagyunk, eleinte ugy ahogy szánt időt, bár akkor is volt amikor inkább ki se jött csak feküdt bent a szobában. Az enyémekhez csak akkor megy ha segítség kell.

Nagyon zavar, hiába hozom fel hogx bánt még neki áll feljebb hogy ő csak pihenni akar. Hozzá teszem még hogy heti 5nap melo ugye 8 órába... Ugyanugy en is dolgozok, mégis bunkóság ez amit csinál...

2021. okt. 17. 13:43
 3/10 A kérdező kommentje:
De azért köszöni még köszönnek egymásnak, nem? Meg pár szót csak váltanak,nem? Én se azt akarom hogy órákon át ott legyen, de ennyit megtehetne. Szerintem nem ez lenne a normális
2021. okt. 17. 13:44
 4/10 anonim ***** válasza:
Miért viselkedik így?
2021. okt. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Zárkózott?


Vagy a családoddal van gond? (pia, cigók,...)

2021. okt. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem cigok, nem piálnak. Dolgos emberek. Ha pialásról lenne szó már ott lenne. Nem tudom miért csinálja ezt, főleg hpgy már mondtam hogy bánt engem hogy még egy köszönésre se képes megtisztelni a másikat. Én mindig mentem hát ezek után már nem fogok. Nekem fontos lenne. Ő leszarja. Inkább elbujik. Ha erről (vagy bármi bajrol) akarok beszélni még neki áll feljebb, nem lehet megbeszelni a dolgokat. Kerüli az én családom, barátaim, mindenkit,csak a saját dolgaival foglalkozik, csak a saját családja barátai számítanak neki ezek szerint.
2021. okt. 17. 13:52
 7/10 anonim ***** válasza:
65%

Az alap tiszteletet mindenkinek illik megadni akkor is ha derogál valami a fejében létező indok miatt neki.

Ez ekte bunkóság.


De ha a környezetedben mindenkivel ilyen akkor már az is fura tőled mit akar...

Ilyennel nem igen lehet tervezni, komolyan venni ha még kommunikápni is képtelen a viselkedéséről.

2021. okt. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nézd nálunk is hasonló a szitu részben.


Nálunk az ő szülei szó szerint 3x jönnek hozzánk egy évben ebből 1 karácsony de ilyenkor se maradnak max 2 órát. Volt hogy 1kmre jártak tőlünk más okból kifolyólag és be se néztek hozzánk de még egy hívás se hogy itt járunk otthon vagytok beugranánk..semmi..

Barátnőm jár haza havi szinten, ha tudok megyek ha nem nem.. feleslegesnek tartom mert náluk a mobil cigi és tv a tevékenység meg az alvás. Ha ott is vagyok pár sablonos mondat és utána ugyanúgy csak tv mobil cigi alvás..szinte hozzám se szólnak utána, az anyja pl fogja magát 6-kor felmegy aludni pl mindegy ki van ott.. Ez a helyzet főleg abból ered hogy nagyon más a véleményünk dolgokról ..meg úgy vagyok vele hogy aludni tvzni otthon is tudok..


Másik lánya 190kmre lakik tőlük már ott többször volt mint nálunk pedig micdak 50re lakunk tőlük..

2021. okt. 17. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem szeret, nem is akar veled lenni, csak gyáva lépni. Nyakamat rá, hogy van valakije, akinek bemagyarázta, hogy köztetek már nincs semmi csak együtt éltek.
2021. okt. 17. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hú én is rosszul voltam már előre ha találkozni kellett exeim családjával. Az elsőnél állandóan belém kötöttek, meg előttem kérdezgették az exem más csajokról... mi volt ez teszt? Tesztelgessék az anyjukat. A második meg egyből ugrott ha egy kicsit kettesben akartunk maradni a fiával nadjisten csak feküdtünk, üldögéltünk és nem csináltunk semmi szerinte hasznosat.

Ma is gyűlölettel gondolok vissza rájuk és már nem is akarok párt mert úgyse jönnék ki a családjával. Rossz tapasztalatok, jobb nekem egyedül. Amúgy pártolom az 1-est. Agyamra megy ha valaki ezzel baszogat, nem a családjával járnék bakker... nem is várnám meg hogy kidobjanak ilyen hülyeség miatt...

Egyébként könnyen lehet hogy történt valami köztük amiről te épp nem tudsz.

2021. okt. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!