Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Szakítottatok már olyannal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottatok már olyannal, aki szeretett titeket és veletek képzelte el a jövőt? Mi volt az indok?

Figyelt kérdés

Mai világban, amikor olyan nehéz párt találni, miért hagy el valaki így egy embert?

Csak kíváncsi vagyok, nem vagyok ilyen helyzetben.



2021. máj. 29. 20:48
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
23%
jött egy jobb
2021. máj. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
7%
A jót mindig megunják, a nőknek az izgalom kell
2021. máj. 29. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
94%
Az egyoldalú szeretett nem elég.
2021. máj. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Két barátnőmet is elhagytam így, nagyon sajnáltam őket de teljesen másmilyen emberek voltunk. A végére egyik kapcsolatban sem éreztem jól magamat.
2021. máj. 29. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
24%

Elmúlt a szerelem

Illetve jött jobb

2021. máj. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

En akarhogy erolkodtem, szivesebben kepzeltem el a teljes bizonytalansagot, mint az eletem vele.

Nagyon aranyos, jofej, velem egy hullamhosszon levo ferfi volt. Az anyukajat imadtam. Egyedul elt a csaladi oroksegben szolovel, almaim elete lett volna. De az eszemmel vonzodtam. Nekem az nem kell.

2021. máj. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
mert szerinte rendben van, hogy fent marad társkeresőkön nőkkel beszélgetni, nekem ez pedig nem fér bele egy szerelmi kapcsolatba. Szeretjük egymást, de nincs jövője a kapcsolatunknak.
2021. máj. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
88%

Az, hogy valaki veled képzeli el a jövőjét, még nem biztos, hogy tesz is érte. Exem is állította, hogy velem képzeli el a jövőjét, de valós lépéseket csak én tettem érte, és belefáradtam. Persze ha valami nem sikerült, akkor okoskodni tudott, de neki derogált felkelni a TV elől, és cselekedni. Egy idő után úgy éreztem magam, mintha egy másik anya óriásbébijét kellene nevelnem.


A szeretetet amúgy sokan összekeverik a birtoklási vággyal. Exem szintén váltig állította, hogy feltétel nélkül szeret, de ha pl. egyszer-kétszer nemet mertem mondani a szexre, sértődötten elfordult, duzzogott, sokszor a hangját is felemelte. Na tessék, a feltétlen nélküli szeretet.

2021. máj. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Igen. 2 évig együtt terveztük a jövőt, majd az utolsó 2 hónapban meggondolta magát, és más célokat kergetett. Szóval szerettem, de elengedtem. "Kicsit" átejtve éreztem magam.
2021. máj. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak annyi van, hogy nagyon szeret, de nem is tud szeretni, akkor lépni kell.

Minden barátnőmet úgy hagytam el, hogy ő még szeretett. Nem kellenek nagy összeveszések egy szakítshoz.

2021. máj. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!