Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Csak szerintem nem túl nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem nem túl nagy kérés, hogy rakjon be új szemeteszsákot, ha kiviszi a régit?

Figyelt kérdés

Páromnak az a szokása, hogy akkor viszi ki a szemetet, ha mondjuk megy munkába, boltba, kutyát sétáltatni stb... Tehát ha egyébként is menne el ittholról, hogy ne kelljen kétszer öltöznie, egybe megoldja. Na de ilyenkor mindig indulás előtt fogja a szemetet és azzal megy ki, viszont nem rak új zacskót a szemetesbe. Így nekem kell mindig új zacskót raknom, hacsak nem ő ér haza előbb. És már többször volt, hogy ki akartam dobni valamit, és nem volt zacskó a szemetesben. Nem értem miért nem lehet annak új zacskót tenni, aki kiviszi a szemetet. Én mindig úgy csinálom, hogy odakészítem az ajtó elé, rakok új zacskót a szemetesbe, és kiviszem a régit. És akkor nem dobja bele a másik az üres kosárba megszokásból... Az mondja neki így egyszerűbb, de nekem meg nagyon idegesítő és tök hülye szokás. Nem logikus, hogy az cserél zacskót, aki kiviszi a szemetet?

L/25


2021. okt. 18. 15:35
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
Amikor anyummal éltem, akkor az volt a rendszer, hogy ha valaki leviszi, akkor a másik tölti be. Mert ha mész lefelé, akkor csak kikapod a zsákot és mehetsz, nem kell még közben ide-oda tenni, hogy betölthesd.
2021. okt. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
79%

Én se szeretem se letenni a teli szemeteszsákot, se azzal bűvészkedve még újat tenni bele.

Elöl hagyom a szemetest. Aki megtalálja, tesz bele zsákot és nem akkor szembesül, amikor valamit beledobna.

Én örülök, ha más leviszi a szemetet, nem várom el, hogy na de akkor már tisztát miért nem. Teszek én.

2021. okt. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
69%

Nálunk szemétledobó van, de undorítónak találnám, ha azzal a kézzel mennék el, amivel azt a retket megfogom. Leviszem, visszamegyek, beteszem az újat, kezet mosok, utána megyek bárhova.


De ez így megmagyarázza azt a régi-régi kommentet, amit még itt olvastam, hogy miért sorolta fel egy férfi külön műveletnek a szemétlevételt és a szemeteszsák betételt. Wow.

2021. okt. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
89%
Ennek kb annyi értelme van, hogy elfogyott nálam a budipapír, kiégett a körte, majd a következő, aki szarik vagy látni akar a sötétben tesz be újat.
2021. okt. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
82%

#4 Mert nem szúrja ki a szemünket az üres kuka a konyha közepén?


Plusz ez nem olyan égető dolog, mintha WC-papír vagy villanykörte lenne, nem is érem hogy miért hoztad fel.

2021. okt. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
67%

Megértem a problémádat, elég gáz, ha a nincs benne zsák!


Na de! Fiatalság!

Ha nekem csak ennyi problémám lenne az életben.....

Egye fene! Ha lenne mellettem egy jó pasi egy szerető társ, egy szexisten, ki a fenét érdekelne a szemeteszsák?! :D

2021. okt. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
77%
Egyedül élek, én is így csinálom, nekem ez nem probléma. Ez már a kukacoskodás kategóriája, nem hiszem, hogy ennél nagyobb gondod nincs, de ha ez az egyetlen, akkor becsüld meg az embert, jobbat nem fogsz találni.
2021. okt. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
72%
Nehogy tegyél bele. Nekem már 3x egymás után lett nyílt törés a kezemben, mikor tettem zsákot a kukába. De a legjobb, ha rá se gondolsz, mert akkor meg pl leesett a gyűrű az ujjamról legutóbb.
2021. okt. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem annyira természetes a "kiszedem a szemeteszsákot, rakok be újat, régivel kimegyek és kidobom, kezet mosok, utána megyek melózni / máshova" mozdulatsor, hogy fel sem tűnik.


De most ezzel az információval mihez kezdesz, kérdező? :D

Beszéld meg a pároddal, hogy ez zavar téged, mást nem tudunk tanácsolni.

2021. okt. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
25%

Ez mostanában kezdett el csak zavarni vagy friss a kapcsolat?

Azt hittem hogy az érzések kijavítják mások hibàit

2021. okt. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!