Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Párok akinél az egyik fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párok akinél az egyik fél 3-4x annyit keres a másiknál, ti hogy osszátok meg a kiadásokat? Fizetésel arányosan vagy felesbe vagy egyéb módon?

Figyelt kérdés

2021. szept. 19. 11:46
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
13%

Nálunk férfiként mindent én fizetek/fizettem mindig.

A nő máshogy "tegyen be" a közösbe. Pl.: Ne kúrjon félre, viselje el a hülyeségeimet, SZEX...SOK SZEX, kaja, KUSSOLÁS!!!!,...

2021. szept. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
93%
1-es incelke álmodozik mit tenne ha nője lenne, ha gazdag lenne, ha megtehetné hogy gyk-n kívül is nagy pofája lehessen 🤣
2021. szept. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
93%

És ehhez hajléktalan nőket sikerült találnod vagy szolgalelkűeket?

Csak mert magamból kiindulva, ha én egyedül is szépen meg tudok élni, akkor nem leszek senki szakács, éskussolni sem fogok, csak mert esetleg több pénze van.

2021. szept. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
90%
2 férfival éltem eddig együtt, egyik a férjem is volt. Mindig külön kasszán voltunk, a férjjel még gyerek mellett is. Feleztük a kiadásokat, fogalmam sincs, milyen lehet, ha nem így működnek a dolgok. Nem voltam rászorulva, hogy eltartson, mégis voltak konfliktusok (pl. miért nem íratom a nevére a lakás felét....🤦‍♀️).
2021. szept. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
71%

Nalunk kb ez a helyzet. Párom jóval fiatalabb, még tanul, mellette 150-200 korul keres, es kap otthonrol havi 50et. En ennek a sokszorosa.


Nalunk a szitu az, hogy a napi koltsegeket kb felezzuk, az utazasi koltsegeket kb felezzuk, mindenki magának veszi a ruha, stb. Viszont ezzel o nullan van kb. Szoval a nagy dolgokat (lakàs, kutyuk, butorok, felujitas, stb) mind en allom, ergo ezek az 'enyémek'. Nyilvan alberletet nem fizet, szoval ha kulon elne, rogton 120-150k el is menne erre.

2021. szept. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Van egy közös kasszánk, ebből fizetjük a rezsit, élelmiszert, a biztosításokat, a használati tárgyainkat és rakunk félre némi lakásfelújításra is ha marad. Ez 200000ft/hó. Ezen felül mindenki fizeti a saját telefonját, kocsibiztosítását, benzint, ruháit és egyebeket.

Ha összejönne végre egy gyerkőc, akkor a párom keresete kiesne, akkor minden keresetem menne a közösbe. A párom tudja mennyi megtakarításom van, amikor nagyobb lakásba költöztünk azt teljes egészében én rendeztem, a lakás is a saját nevemen van, a páromnak van egy háza a szülővárosában ami ki van adva albérletbe, avval csak ő gazdálkodik. Ez jól működik!!

2021. szept. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a párom fizetése nem elég a közös kiadásaink felének a fedezésére így szimplán nem foglalkozunk a pénzügyekkel.
2021. szept. 19. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Mi teljesen közös kasszán vagyunk, minden bevételt közösként kezelünk. 29/N
2021. szept. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
76%

Nem osztogatjuk a költségeket, mivel nem közös kasszázunk.

Ad bele a rezsibe, de amúgy igyekszünk nem elszámolgatni.

Aki boltba megy bevásárol ami kell, aki éhes eszik, amit megkíván. Nem fogok nyilvántartást vezetni és elszámolni, hogy az 500 forintos fürt banánból hány darabot ettem meg én.

2021. szept. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
49%

Nehéz ez, és igazándiból egyik sem jó sajna.


KÖZÖS: Én beteszek 200-at, ő betesz 600-at. Akkor mi alapján döntsük el, hogy megvegyük-e az új Almás telefont neki, 500-ért? És nekem megvehetjük azt az órát, 1,4M-ért?


KÜLÖN: Én beteszek 900-at, ő betesz 50.000-ret, mert diák. Akkor???

Ha éhes vagyok, ne üljünk be egy étterembe szarvast enni, mert neki még egy pohár vízre sem telik ott? Nyaralás? Én Tahitire voksolok 700-ért, ő meg Tatabányára, a nagyijához, ingyen. Na?

2021. szept. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!