Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Havonta hány közös szabadnapot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Havonta hány közös szabadnapotok van a párotokkal? A többi napon kb hány órát találkoztok?

Figyelt kérdés

2021. okt. 24. 12:48
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Közös szabadnap? Ez a pártól külön töltött nap? Vagy együtt egész nap?
2021. okt. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Olyan nap, amikor mindketten szabadnaposak vagytok a munkahelyeteken. Szóval együtt.
2021. okt. 24. 13:09
 3/6 anonim ***** válasza:

Általában hétvége az egész napos együtt töltött időnk, nem minden esetben, van mikor hétvégente fél nap, ami nagyon ritka. De vannak dolgok amiket intézni kell, látogatóba menni vagy jönnek hozzá hozzám.


Naponta munkaidő után találkozunk kb 2-4 időtartam ideig.

2021. okt. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem kb 1, max 2. Szombat vasárnap ha van erőm munka után, akkor elmegyünk sétálni, enni.
2021. okt. 25. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

A Hétvége mindig szabad mindkettőnknek, akkor együtt vagyunk, és persze munka után is. Hétköznap nekem fix szabadnap a szerda, a páromnak havi 2 szabadnapja van hétköznap de nem mindig sikerül szerdára kérnie.

Ha szabadok vagyunk azt együtt töltjük, néha elmegy haverokkal vagy kártyázni, de többnyire együtt vagyunk inkább.

2021. okt. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Heti egyszer, hétköznap együtt alszunk, munka után érek rá, neki meg vagy van szabadnapja, vagy sűrű a hete és hétfőtől folyamatosan tolja. Friss a kapcsolat még.

Egyébként én hétvégén fixen szabad vagyok, sajnos ő nem.

2021. okt. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!