Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Meddig tud ez fajulni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig tud ez fajulni?

Figyelt kérdés

Párommal lassan 2 éve élünk együtt. Azt gondoltam, hogy nekünk milyen szuper jövőnk lehet együtt, de úgy érzem, hogy egyre betegesebb amit csinál velem.

Az elején ha vitáztunk akkor kiabáltunk egymással, pár hét múlva már lökdösött, majd rángatott. Volt, hogy a karomat szorította, de ma éjjel egy tényleg csöpp kis semmiség miatt letepert és a nyakamat az ágyhoz szorítva kiabált velem, utána a kezemet is iszonyú erősen szorította. Vajon ez még tud fajulni? Vagy le tud szokni erről. Én mit tegyek? Annyira szeretem, hogy nem tudom igazán elengedni. Kapcsolatfüggő vagyok. 21 éves vagyok, de 13 éves korom óta még nem voltam szingli.

Válaszaitokat előre is köszönöm.



2021. okt. 28. 02:33
 1/10 anonim ***** válasza:
97%

Bármeddig, a következő az ütés lesz, de akár meg is rugdos, stb.

Küld el pszichológushoz, ha nem akar, akkor szakítsatok. 21 éves vagy, nem érdemes bántalmazó kapcsolatban ragadni, és gyereket végképp ne szülj neki.

2021. okt. 28. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem tervezek gyereket még egy jó ideig. Ő nem menne bele a pszichológus segítségébe. Gyáva beismerni, hogy ő a hibás. Mindig minden körülmények között engem hibáztat amikor bánt.
2021. okt. 28. 02:47
 3/10 anonim ***** válasza:
98%
A pszichológus inkább neked kell a kapcsolat függőséged miatt. És meddig tud ez még fajulni? Akár a gyilkosságig is. Rajtad múlik, hogy meddig tűröd.
2021. okt. 28. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
97%
Legfeljebb egyszer megöl, ennél rosszabb nem lesz. Azt még kivárod? Valahonnan csak összejön a statisztika, hogy minden héten megöl egy nőt a bántalmazó párja. Te leszel a jövőheti, vagy az az utáni.
2021. okt. 28. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem vagy normális az egész biztos. Rég el kellett volna hagynod.


De! ha nem hagyod el akkor ne panaszkodj.

2021. okt. 28. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
98%

Sajnos bármeddig. A bántalmazás nem szokott csak úgy elmúlni. Jellemzően hosszútávon fennmarad, és idővel egyre súlyosabbá válik. Sajnos nem ritka az sem, hogy a bántalmazó fél maradandó sérülést okoz, vagy akár meg is gyilkolja a "párját".


Az, hogy belátod, hogy a kapcsolatfüggőséged akadályoz a továbblépésben, már egy fontos lépés. Ennek tudatában próbálj meg tenni ellene. Menj el te pszichológushoz, aki segít, vagy akár keress egy új kapcsolatot. Rövidtávon ez is jobb, mint olyannal lenni, aki bánt.


Ne várj a csodára, mert nem fog eljönni. Idővel a párod is fel fogja ismerni, hogy el akarod hagyni, és akkor már sokkal nehezebb lesz.

2021. okt. 28. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
97%

Kérdező, olvasol te híreket? Minden napra jut már egy hír, hogy ez megölte az élettársát, az megölte a feleségét, stb. Ezek sem úgy kezdődtek ám, hogy megismerkedtek, összejöttek, és megölte. Nem, pont úgy történt, mint a te kapcsolatodban. Először az önbizalmát, önértékelését öli el verbális bántalmazással, aztán szép lassan jön a fizikai. Az sem úgy kezdődik, hogy véres péppé veri a falban a nő fejét, hanem először megcibálja, megszorítja, bezárja, akadályozza a mozgásban. Aztán csattan az első pofon, és így tovább.

Szóval a válasz a kérdésre, hogy meddig fajulhat: bármeddig. Lehet, megáll ott, hogy havonta-hetente kék-zöldre ver, lehet, egyszer meg is öl.

Ő erről csak akkor tudna leszokni, ha intenzív terápiára járna, és őszintén akarna változni, mert elismerné a hibáját. Addig nem.

De amúgy neked kéne terápia, mert komoly problémáid vannak, hogy 13 éves korod óta kapcsolatfüggő vagy, és hagyod, hogy így bánjanak veled. Segítségre van szükséged, és ez nem szégyen. Hagyd ott ezt az agresszív barmot.

2021. okt. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%
Keress békésebb partnert.
2021. okt. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"Én mit tegyek?"

- amikor munkába megy, kinyitod a bőröndödet, bepakolsz mindent és mész haza szüleidhez

- a bántalmazó állatot letiltod mindenhol

- elmész pszichológushoz, hogy ezt feldolgozd és függőségedből is kikezeljen


Meddig fajulhat? Amíg nem nyír ki, vagy nem mész le teljesen kutyába.

2021. okt. 28. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Megver lehet megol veletlen, hagyd el ez nem szerelem szeretet csak a fuggoseged. Tuleled majd lesz masik, de azert a tedti epsegedre azert ugyelj mert mas nem fog. Es mellette nagy veszélyben vagy.
2021. okt. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!