Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Véletlenül lefeküdtem egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véletlenül lefeküdtem egy másik lánnyal, hová fog ezek után fajulni a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

Észre sem vettem, hogy mennyire jól érzem magam vele, utólag visszanézve, apránként egyre közelebb kerültünk egymáshoz, egyre többet mentünk parkba, ,plázába, mekibe, moziba stb... múlt hét pénteken feljött hozzám, aztán ott hülyülni kezdtünk, szétröhögtük magunkat, birkóztunk, aztán egyszer csak megcsókolt, én meg viszonoztam, de olyan hirtelen volt, mintha részeg lettem volna, kérdezte tőlem, hogy akarom-e, hogy folytassa, én meg rábólintottam és kész! Nem volt megállás, lekerültek a ruhák és összebújtunk. Azóta ugyanúgy együtt járunk suliba meg haza, azzal a különbséggel, hogy kézen fogva (az ő kezdeményezésére) megyünk, pirulva, somolyogva sandítunk egymásra, suttogva bókolunk egymásnak, hogy szeretlek, meg hogy gyönyörű vagy, az öleléseink hosszúakká és szorossá váltak, barátnőm pedig szeretné, ha most pénteken is megtörténne az, ami legutóbb, csak éppen elfelejtődött a dolog konkrét tisztázása (én pedig rettentően izgulok a gondolattól, de az a baj, hogy én is nagyon vágyom rá, hogy újból megtörténjen). Szerintetek most tulajdonképpen mi van közöttünk és hová halad ez az egész?


Még annyi támpontot tudok nektek írni, hogy tegnap bonbont dugott a táskámba, én pedig ma virágot adtam neki.



2021. jún. 7. 14:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne? Együtt jártok :) Örülj neki és élvezd!
2021. jún. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom, de olvasva nagyon aranyosak lehettek ^^

sok boldogságot c:

2021. jún. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Legyetek boldogok! Tartson sokáig a kapcsolatottok!
2021. jún. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%

Micsoda véletlenek vannak.

Én múltkor véletlen kinyitottam a hűtőt és mindent felzabáltam. Durva

2021. jún. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez alapján a barátnőd teljesen odavan érted, mondjuk te is érte, szóval legközelebb h kettesben vagytok beszéljétek meg hogy most mi van köztetek!

De először magadban tisztázd hogy te most mit szeretnél? Együtt akarsz lenni vele, el tudsz képzelni egy kapcsolatot?

2021. jún. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Olvasom, olvasom, de hol a csattanó?
2021. jún. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Jófejek vagytok, köszi, hogy írtatok és lehet, igazatok van és nincs is mit megbeszélni! Igazából én is nagyon szeretném őt testileg is meg egyáltalán "úgy" barátnőnek (függetlenül attól, hogy izgulok), szóval el tudnék képzelni vele kapcsolatot.


Ne röhögjetek ki, de hétvége óta esténként magamhoz ölelem a párnámat és magam elé képzelem barátnőm mosolygó arcát meg ahogy beszél hozzám.

2021. jún. 7. 19:11
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Megmondom őszintén, élőször azt hittem, hogy egy megcsalós sztorit olvasok ("lefeküdtem egy másik lánnyal").:D

De amint leesett, hogy mi a szitu, elmosolyodtam. Szerintem egyértelmű, hogy hova fog fajulni a dolog. :))

2021. jún. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Végre valami pozitiv, jó storyról is lehet itt olvasni 😄Az alapján amit leírtál nagyon aranyos párnak tűntök.:3

Szóval csak így tovább és legyetek még jó sokáig együtt ^^

2021. jún. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Tényleg arik vagytok, köszi a jókívánságokat! :)
2021. jún. 8. 18:07
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!