Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Mit tennének a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennének a helyemben?

Figyelt kérdés

Van egy jó kapcsolat, együttélés,egy helyen dolgozunk (külön részleg,külön beosztás)

Tehát elég sokat vagyunk együtt.

Hirtelen jött egy lehetőség ,egyikünk külföldre költözik hónapokra. A másik ebbe teljesen belebetegedett,és nemtudja megérteni miért?!

2es fel eve vagyunk együtt.



2021. okt. 31. 05:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
82%
Ilyen döntést azért illene közösen meghozni. Ha egyedül döntött az, aki megy, az biztos, hogy nem tervez hosszú távon a másikkal.
2021. okt. 31. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
12%

Együttélés - ugyan már. Az együttélés azt jelenti, hogy csökken a rezsidíjam, és van szex akár minden nap. Együttélés megszüntethető kiköltözéssel.

Házasság - na ott van ilyen felelősség.

2021. okt. 31. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%

Egy jó kapcsolatnak néhány hónap nem kellene,hogy megártson, főleg nem,ha az a lehetőség előnyös a külföldre utazó félnek.

De ahogy az egyes is írta,ez közös döntés kellene,hogy legyen.

Az,hogy ebbe a másik fél"teljesen belebetegedett" nekem inkább azt mutatja,hogy nem annyira jó ez a kapcsolat.

2021. okt. 31. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
51%
Hadd találjam ki: te vagy a nő, és te betegedtél bele. 2-3 hónap semmi, pillanatok alatt elszáll. Ha meg többről van szó, és a párod nagyon menni akar, akkor mégsem anyira jó az a kapcsolat és/vagy ő nem ragaszkodik annyira nagyon az együttéléshez, és hozzád.
2021. okt. 31. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet túl jó az a kapcsolat ahol nincs megbeszélve közösen egy ilyen döntés.

Ha egyedül döntött, hogy megy, és eltéríthetetlen, akkor elgondolkoznék a kapcsolaton.

2021. okt. 31. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Sztem el kell engedni, kuka a kapcsolat
2021. okt. 31. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Elég gyorsan leirtatok a kapcsolatot, szóval kicsit reszletezem, rengeteg közös programot,élményt gyűjtünk együtt,rengeteg az érintés a szeretetet kifejezése,odafigyelünk egymásra , gondoskodunk egymásról!

A probléma az én szememben sokkal inkább azon a téren mozog,hogy tudom hogy megérdemli ezt a pár hónapos kiutazast,de cserbenhagyva érzem magam.

2021. okt. 31. 07:17
 8/16 anonim ***** válasza:
Jól érzed, ez olyan kaliberű dolog, amiben közösen kellett volna dönteni.
2021. okt. 31. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
44%

Önzőnek tartod magad, mondjuk ki.

Ha ennyire rá vagy függve a párodra még jót is tenne, ha ő kimenne dolgozni, mert addig te is bizonyíthatod saját magadnak, hogy meg tudsz állni a saját lábadon, az ő folyamatos jelenléte, lelki támogatása nélkül.

2021. okt. 31. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

9es,értem amit mondasz...

Igen önző vagyok,nem tagadom.

De őt ugyanennyire onzonek tartom a jelen helyzetben.

A arkapcsolat téma pedig vékony jég szerintem mindenkinél,ahogy te sem ismered a mi dinamikankat,mit hogyan miért teszünk...

Szóval nálunk egymás támogatása nagyon fontos,és ha már én támogatom pedig minden idegszalam belefeszul a helyzetben,akkor én miért is nem kaphatok támogatást?

Egyébként sem félek tőle hogy egyedül kell maradnom pár hónapra,tudom hogy lesz napi beszélgetés stb...

De ettől függetlenül erezhetem úgy hogy cserbenhagyott.

2021. okt. 31. 07:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!