Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Úgy érzem meg mérgezi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem meg mérgezi a kapcsolatunkat hogy nem vesz el! Mit tennének a helyemben?

Figyelt kérdés
Tipikus “álompár” vagyunk. Akárkivel találkozunk azt mondjàk mennyire jók vagyunk együtt. Minden rendben van kivéve egy ami megmergezi a kapcsolatunkat. 3 hónap múlva leszünk 3 éve együtt és még nem volt lánykérés. Azt hittem ennyi idő alatt már házasok leszünk. Én 28 ő 34... igazságtalannak érzem a sorstól hogy most is karácsonykor meg alapból boldog boldogtalannak megkérik a kezét fèl- 1 èv után csak nekem nem.. ez vezérli a mindennapjaimat e körül jár minden gondolatom és emiatt házi sárkány vagyok... de ő nem tudja mi az Oka nem érti... úgy vagyok vele ha már magától nem kér meg inkább ne is kérjen soha! Nem akarom neki megmondani mert onnantól ha megkér az lesz hogy amiatt hogy én akarom... a családom is nyuz hogy meg akarja élni az unokákat stb.. és tényleg mindenki le van döbbenve hogy minden passzol jók vagyunk együtt akkor mire vár? Különben is ő idősebb öt nem sürgeti a biológiai órája?
2019. dec. 27. 17:30
1 2 3 4 5 6
 1/60 Noren1989 ***** válasza:
27%

XD.


Nem lehetett kihagyni, sajnàlom.

2019. dec. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
90%

Őt nem sürgeti a biológiai órája..:-D Mert még 60 évesen is tud majd gyereket csinálni, csak nem tudsz szülni 60 évesen.

Lehet, hogy mellőled várja az igazit. De ha még a jövőt sem tudjátok megbeszélni ennyi idő után közösen,nem volt szó róla, hogy ő akar-e egyáltalán nősülni, gyereket stb. akkor mi lesz később?

2019. dec. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
80%
Jajj hát nő vagy, csak feltudod hozni a témát feltűnésmentesen. Pl mit reagál ha elmeséled, hogy xy-nak megkérték a kezét?
2019. dec. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 anonim ***** válasza:
97%

Ahhh imádom az ilyet :DD

3 éve együtt vannak, és ők az ÁLOMPÁR.

De házasságról beszélni egymással? Egy ÁLOMPÁR két tagja, egymás között? Ááá inkább megkérdezi a gyakorin. LOL

2019. dec. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
90%
karácsonykor megkérni valakinek a kezét sekélyes és ötlettelen eleve, sose értettem. Másrészt TE és MÁS esetleg azt gondolja hogy álompár vagytok. Kicsit álomvilágban élhetsz, ő meg lehet nem. És igen, egy férfi 60 évesen is tud gyermeket nemzeni. (bár felnőni nem látja nagyon), de csak 34. még 40, 45 évesen is bőven ráér.
2019. dec. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 Andi80018 ***** válasza:
94%
Azt tudod legalább, hogyan áll magához a házasság itézményéhez? Az is lehet, hogy neki ez nem fontos, el van élettársi kapcsolatban. Egyébként házasság nélkül is lehet gyerek, csak mondom. :-D
2019. dec. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
78%

Nekem is nagyon fontos ez a gesztus, mielőtt megismertem a párom, úgy voltam vele, hogy ha ez x időn belül nem történik meg én otthagyom az illetőt, stbstb... Aztán megismertem a párom és nem éreztem ennek szükségét. Majd valahol az összeköltözés és a ygerek között, gondoltam. Imádtam vele minden napot, imádtam, ahogy mondogatta néha, hogy alig várom, hogy a menyasszonyom legyél. És egyszerűen sosem volt bennem az az érzés, hogy ezt úgy várom és ezt ki kell pipálnom. Tudtam, hogy majd valamikor jön és mikor jött, nagyon meghatott és nagyon meglepett.


Szerintem inkább azom gondolkodj el, hogy tényleg álompár vagytok - e, vagy ezt csak maganak meséled be... Nem hiszem, hogy maga a leánykérés a bajod, hanem valami, ami mélyebben gyökerezik nálatok akár részedről, akár részéről. Egyrészt lehet gond ott is, hogy eltelt 3 év és nem kérte meg kezed (pedig egyébként ő is ezzel tervezett), mert akkor kérdés, hogy mire vár, ha ez neki ia fontos... Másrészt hogy te mit vársz ettől a gesztustól, miért bánt ez téged ennyire, holott igazából szimbolikusan van jelentősége és saját tapasztalatból mondom, hogy szépen ki lehet váltani és ki lehet egészíteni mással, amitől a szemedben sem lesz akkora cucc és nem sürgeted annyira. Persze nem azt mondom, hogy mondj le róla, én sem mondtam le, de nekem nagyon fura, hogy ezt ennyire komolyan veszed. Ezért gyanakszom másra.


Másrészt karácsonykor megkérni valakinek a kezét eléggé amatőr húzás. Ez a "mi van, nem volt ajándékötleted, köcsöggyerek?" kategória a szememben. Meg egyébként is szebbnek tartom egy olyan napra tenni ezt, ami a naptárba úgy kerül bele, hogy egy addig semleges, hétköznepi napot varázsol ünnepnappá, nem karácsonyra, Valentin napra, szülinapra, diplomaosztóra, stb. esik, hanem különálló. Ne sajnáld, hogy nem kérték meg a kezed karácsonykor. :)

2019. dec. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 A kérdező kommentje:
Ami érdekes amikor felhozom neki h ennek megkértek 1 év után a kezet válasz “biztos sokáig fog tartani..” (komolytalannak tartja) ami érdekes mindent együtt tervezünk gyerek szobát rajzolt meg alaprajzban a közös házunkhoz gyakran beszél arról hogy ő két fiút szeretne tőlem stb... ezért nem értem az egészet..
2019. dec. 27. 17:55
 9/60 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell direktben mondani neki, hogy "kérd meg a kezem".

De az azért elég gáz, hogyha nem tudtok arról beszélni, hogy melyikőtök hogyan képzeli el a jövőt.


Ami meg a "mások szemében álompár" fogalmát illeti, azt el kéne felejteni. Ez kb. arról szól, hogy mások előtt udvariasak vagytok egymással, te csinos nő vagy, ő jó kiállású férfi, van stabil egzisztenciátok. Ez pedig a kapcsolatról, magáról, semmit se mond.

2019. dec. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/60 anonim ***** válasza:
83%

Várja az igazit.


Ha megismeri, fél éven belül elveszi.

2019. dec. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!